z

Trójmiasto

W niedzielę czas na Gdańsk!

06.02.2018

W niedzielę czas na Gdańsk!

11 lutego widzimy się na jednej z najbardziej wymagających tras w naszym cyklu – w Gdańsku. Będzie to ostatnia szansa w edycji, by sprawdzić się na ścieżkach w okolicy AWFiS – marcowa odsłona cyklu zostanie rozegrana w Gdyni. Zapisy przez stronę www do niedzielnego biegu potrwają do końca dnia w środę, 7 lutego.

Część z Was ma już na koncie cztery biegi, a więc medal ma w kieszeni. Jest jednak wiele osób, które dopiero w piątej i szóstej kolejce wywalczą pamiątkowy „krążek”. Trzymamy kciuki, by nic Wam nie przeszkodziło!

Przypominamy też, że nie zamknęliśmy się na nowych uczestników – mimo, że nie ma już szansy na medal, każdy może do nas dołączyć, by przekonać się do regularnego biegania w kolejnej edycji!

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Co prawda mamy dopiero początek lutego, ale znamy już termin gali podsumowującej edycję. Rozdanie medali i nagród odbędzie się 4 kwietnia, o godz. 18:30, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (dokładną salę podamy wkrótce).

ZAPISY I OPŁATY

W naszych biegach rejestracja jest możliwa na dwa sposoby – przez internet (do końca dnia w środę, 7 lutego) – opłata startowa to 20 zł. Druga możliwość to zapis w dniu imprezy, w biurze zawodów – opłata startowa wzrasta do 29 zł.

W CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, z czego połowę przekazujemy na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów jest identyczny w każdym z miast:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 – start biegu głównego na 5 km

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA. Gdańska odsłona naszego cyklu to gwarantowane duże emocje i niemałe zmęczenie, bowiem trasa jest urozmaicona - nie brakuje podbiegów. Co ważne – ostatnie kilkaset metrów to ciągły zbieg, zatem można porządnie rozpędzić się na finiszu!

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów naszych biegów działa zawsze w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. W Gdańsku mieści się ono w okolicy startu i mety zawodów –  już w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym na polanie na skraju ulicy Jeleniej (wjazd od ulicy Czyżewskiego naprzeciwko AWFiS). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

PARKINGI

Parkowanie aut będzie możliwe na specjalnie przygotowanym parkingu, na terenach sportowych AWFiS – w pobliżu startu naszego biegu (wjeżdżając z ulicy Czyżewskiego w Jelenią, po prawej stronie). Na mapie zaznaczyliśmy również awaryjne miejsca parkingowe. 

RYWALIZACJA NAJLEPSZYCH

W dotychczas rozegranych biegach dwa razy zwyciężył Łukasz Kujawski, a po jednej wygranej mają na koncie Mateusz Kaczmarek oraz Michał Czapiński. Patrząc na sumę punktów ze wszystkich biegów trwającej edycji, wyraźnie widać, że walka o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej rozegra się najpewniej między Łukaszem Kujawskim i Mateuszem Kaczmarkiem. W rywalizacji pań cztery zwycięstwa odnotowała Ewelina Paprocka, a to oznacza, że jest już pewna wygranej w "generalce".

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI W SKLEPIE BIEGACZA

W lutym Sklep Biegacza przygotował dla Was 20% zniżki na spodnie i leginsy. Zapraszamy do obejrzenia katalogu produktów. Zakupy ze zniżką są możliwe także w sklepach stacjonarnych – wystarczy przy zakupach podać kod: citytrail17.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane trójmiejskiej edycji naszego cyklu. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym odbędzie się konkurs – zadanie konkursowe opublikujemy w sobotę – właśnie na wydarzeniu. Nagrodami będą: plecak Salomon Trail 10 oraz dwa vouchery na produkty ALE - Active Life Energy.

Pamiętajcie, że każdy z Was ma obowiązek zapoznania się z REGULAMINEM. Zachęcamy także do przeczytania FAQ.

Do zobaczenia! 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni