z

Szczecin

Inauguracja sezonu w Szczecinie

16.10.2019

Inauguracja sezonu w Szczecinie

Siódmy sezon w Szczecinie rozpoczynamy w niedzielę (20 października)! Zapraszamy do udziału w inauguracji sezonu i zapoznania się ze zmodyfikowaną trasą (biegaliśmy nią tylko podczas letniej edycji). Szykują się dobre warunki – warto z nich skorzystać!

ZAPISY 

Rejestracja na nasze biegi jest możliwa zarówno przez internet, jak i w dniu zawodów. Elektroniczne zapisy zamykamy zawsze na 4 dni przed zawodami, zatem dla pierwszego biegu są otwarte do środy (16 października, do godz. 23:59). Po tym terminie rejestracja do niedzielnego biegu będzie możliwa w biurze zawodów, a opłata startowa to 30 zł w biegu głównym i 10 zł w biegach dzieci (w biurze nie ma możliwości wykupienia karnetu na cały cykl).

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy:

- w sobotę, 19 października, w godz. 15:00-19:00 w Sali konferencyjnej  Floating Areny ( ul. Wąska 16) - możliwy odbiór pakietu za inną osobę, ale WYŁĄCZNIE z wydrukowanym i wypełnionym UPOWAŻNIENIEM;

- w niedzielę, 20 października, w godz. 8:30-10:30 w okolicy startu i mety zawodów - na Polanie Widokowej (dokładna lokalizacja)W niedzielę możliwy jest tylko osobisty odbiór pakietu.

Zapisy będą odbywać się jedynie w niedzielę, w sobotę nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej niedzielnego biegu.

Zakupione dodatki będą do odbioru TYLKO w niedzielę na oddzielnym stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach. Przypominamy, że jeśli zakupiliście bluzki z długim rękawem musicie uzbroić się w cierpliwość, bo będą one do odbioru od listopadowego biegu. 

PLAN MINUTOWY

Harmonogram niedzielnego biegu:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:20 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

TRASA

Trasa nad Jeziorem Szmaragdowym jest urozmaicona, w całym cyklu jest jedną z najbardziej wymagających. Przebieg trasy zmienił się od poprzedniej edycji jesienno-zimowej – mieliście jednak okazję poznać zmodyfikowaną trasę w lipcu podczas CITY TRAIL onTour. Start, meta i biegowe miasteczko zostały przeniesione na Polanę Widokową. Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Bezpłatne miejsca parkingowe w okolicy ulicy Kopalnianej są ograniczone (to kilkadziesiąt miejsc), dlatego zachęcamy do skorzystania z płatnego parkingu (10 zł/dzień) znajdującego się przy Hotelu Panorama (ul. Radosna 60, ok. 1,2 km od biura zawodów).

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane szczecińskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ. Pamiętajcie także o zapoznaniu się z REGULAMINEM.

Do zobaczenia!

fot. Krystian Gąciarski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni