z

Szczecin

Szczecin na start!

31.01.2018

Szczecin na start!

W niedzielę, 4 lutego zapraszamy na piąte zawody w Puszczy Bukowej. Jak zawsze będzie okazja, by porządnie się zmęczyć! Czy aura pozwoli na poprawienie swoich rekordów na naszej trasie? Zobaczymy! Rejestracja przez internet trwa do końca dnia w środę, 31 stycznia.

Część z Was ma już na koncie cztery biegi, a więc medal ma w kieszeni. Jest jednak wiele osób, które dopiero w piątej i szóstej kolejce wywalczą pamiątkowy „krążek”. Trzymamy kciuki, by nic Wam nie przeszkodziło!

Przypominamy też, że nie zamknęliśmy się na nowych uczestników – mimo, że nie ma już szansy na medal, każdy może do nas dołączyć, by przekonać się do regularnego biegania w kolejnej edycji!

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Co prawda mamy dopiero koniec stycznia, ale znamy już termin gali podsumowującej edycję. Rozdanie medali i nagród odbędzie się 22 marca, o godz. 18:00 (dzieci) i 19:00 (dorośli) w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii (dokładną salę podamy w marcu).

ZAPISY I OPŁATY

W naszych biegach rejestracja jest możliwa na dwa sposoby – przez internet (do końca dnia w środę, 31 stycznia) – opłata startowa to 20 zł. Druga możliwość to zapis w dniu imprezy, w biurze zawodów – opłata startowa wzrasta do 29 zł.

W CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, z czego połowę przekazujemy na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

TRASA

Trasa nad Jeziorem Szmaragdowym jest bardzo urozmaicona, w całym cyklu jest jedną z najbardziej wymagających. Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

STREFY CZASOWE

Start biegu głównego zostanie podzielony na pięć stref - na czasy:

- poniżej 25 minut,

- poniżej 28 minut,

- poniżej 32 minut,

- poniżej 36 minut,

- powyżej 36 minut.

Prosimy o ustawienie się w strefie odpowiadającej Waszym możliwościom - nie zapominajcie o tym, że nasza trasa jest wymagająca.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów naszych biegów działa zawsze w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. W Szczecinie mieści się ono w okolicy startu i mety zawodów – na skraju ulicy Kopalnianej. Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

PARKINGI I DOJAZD

Poniżej znajdziecie mapę, na której zaznaczyliśmy proponowane bezpłatne miejsca parkingowe. Ich liczba jest ograniczona, dlatego warto rozważyć zostawienie auta na płatnym parkingu (10 zł/dzień) znajdującym się przy Hotelu Panorama (ok. 1,4 km od biura zawodów). Szczegóły zamieściliśmy na mapach.

Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej, dzięki czemu unikniecie problemu z parkowaniem :) 

Z centrum miasta dojedziecie tramwajem nr 2, 7, 8. Na przystanku "Jaśminowa" trzeba przesiąść się w autobus linii 64, którym dojedziecie na przystanek "Jezioro Szmaragdowe". Od strony Podjuch, Żydowiec, Klucza czy Gryfina dotrzecie autobusem linii 55 - również do przystanku "Jezioro Szmaragdowe" lub PKS-em nr 1. Od strony Osiedla Majowego, Słonecznego, Dąbia, Zdrojów dojedziecie autobusem linii 64 do tego samego przystanku.

UWIECZNIJ SWÓJ WYNIK

Podczas niedzielnego biegu po raz drugi w sezonie będziecie mieć możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z tablicą pokazującą uzyskany na trasie wynik, z czasem, jaki jest Waszym celem lub po prostu zabawnym hasłem. Tablica ledowa jest do naszej dyspozycji dzięki Nationale-Nederlanden.

BIEG KARNAWAŁOWY Z GOOD FOOD

Niedzielny bieg będzie okazją do wygrania chrupiących nagród od Good Food. Konkurs polega na zrobieniu sobie zdjęcia w karnawałowym klimacie - motyw przewodni – ZDROWIE NA OKRĄGŁO lub ze specjalną ramką dostępną w biurze zawodów. Następnie takie zdjęcie trzeba wstawić na swój profil na Instagramie lub na wydarzenie konkursowe. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

RYWALIZACJA NAJLEPSZYCH

W dotychczas rozegranych biegach dwa razy zwyciężył Michał Groberski i to on jest najmocniejszym zawodnikiem, który ma szansę na zwycięstwo w cyklu. W rywalizacji pań trzy razy najlepszą była Monika Jackiewicz, która jest najbliższa wygranej w klasyfikacji generalnej.

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI W SKLEPIE BIEGACZA

To ostatnia szansa, by skorzystać ze styczniowej zniżki na kurtki przygotowanej przez Sklep Biegacza. Zapraszamy do obejrzenia katalogu produktów. Zakupy ze zniżką są możliwe także w sklepach stacjonarnych – wystarczy przy zakupach podać kod: citytrail17.

W lutym zniżka będzie dotyczyła spodni i getrów.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane szczecińskiej edycji naszego cyklu. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym odbędzie się konkurs – zadanie konkursowe opublikujemy w sobotę – właśnie na wydarzeniu. Nagrodami będą plecak Salomon Trail 10 oraz karnety do klubu Sportfit ekko.

Pamiętajcie, że każdy z Was ma obowiązek zapoznania się z REGULAMINEM. Zachęcamy także do przeczytania FAQ.

Do zobaczenia! 

Fot. dulnyfoto 

 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni