z

Poznań

Kolejny raz tysiąc biegaczy na mecie w Poznaniu!

29.11.2014

Kolejny raz tysiąc biegaczy na mecie w Poznaniu!

Mroźny poranek nie odstraszył poznańskich biegaczy :) Linię mety drugiego biegu Grand Prix Poznań CITY TRAIL minęło 1019 osób.

Pod nieobecność zwycięzcy pierwszego biegu oraz najlepszego w poprzedniej edycji – Sebastiana Nowickiego, zawody wygrał Bartosz Majorczyk (Sklep Biegacza Poznań) z czasem 15:43. Wśród kobiet po raz kolejny najlepszą okazała się Agnieszka Janasiak (Sklep Biegacza Poznań) – 18:08.

Nie tylko o rywalizację i kolejne rekordy tu chodzi. W sobotnim biegu startowała Aleksandra Smurawa, mama 4-miesięcznej Jagódki, która również wzięła udział w naszych zawodach – z mamą w wózku. Co ciekawe Ola startowała również w poprzedniej edycji cyklu. – Biegałam do końca siódmego miesiąca ciąży. „Zaliczyłam” także marcowy bieg nad Rusałką – mówi Aleksandra, która przekroczyła linię mety w czasie 28:07. – Szybko postanowiłam wrócić do aktywności. Teraz biegam z córką. Wbrew pozorom jest jej ciepło, ponieważ ma specjalny wózek z osłoną, która chroni ją od wiatru. Naprawdę nie ma się czego obawiać – podkreśla. 

Po raz drugi - i na pewno nie ostatni ;) - w naszych zawodach startował Jacek MEZO Mejer, który poprawił wynik sprzed miesiąca o blisko 20 sekund :) Czas Jacka to 18:57.

Kolejny bieg w Poznaniu już 20 grudnia. A jeszcze dziś na wydarzeniu Grand Prix Poznań CITY TRAIL opublikujemy zadanie konkursowe, w którym będzie mogli wygrać wejściówki do Red Fitness :)

WYNIKI sobotniego biegu znajdziecie TUTAJ.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni