z

Poznań

Startujesz w Poznaniu? Koniecznie przeczytaj!

23.10.2014

Startujesz w Poznaniu? Koniecznie przeczytaj!

Mamy dla Was kilka istotnych informacji. Najważniejsza – biuro zawodów będzie otwarte już w piątek. Biorąc pod uwagę, że lista startowa pęka w szwach – gorąco zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Piątkowe biuro zawodów w Poznaniu będzie działać w godz. 12:00-19:00 w SklepieBiegacza.pl (ul. Słoneczna 67). Co ważne – w biurze zawodów dzień przed biegiem będzie można odebrać już opłacone pakiety, a także numery startowe do biegów CITY TRAIL Junior dla dzieci, które zostały zgłoszone przez internet. Osoby, które zapisały się do biegu głównego przez internet, ale nie opłaciły wpisowego lub chcą się dopisać do listy startowej (lub zapisać dzieci) – zapraszamy do biura w dniu biegu w godz. 8:30-10:30. TUTAJ znajdziecie oświadczenie upoważniające do odbioru opłaconego pakietu startowego innego zawodnika.

Przypominamy, że start biegu głównego jest zawsze o godzinie 11:00. Zawody CITY TRAIL Junior rozpoczną się o 9:30. Pod tym LINKIEM znajdziecie dokładny harmonogram imprezy i mapę biegu. A tak wygląda plan sytuacyjny sobotniego miasteczka:

Na liście startowej mamy ponad 1200 zawodników, dlatego wprowadzamy cztery STREFY STARTOWE na czasy: powyżej 28 minut, powyżej 25 minut, powyżej 22 minut, poniżej 22 minut. Strefy będą ruszać w odstępach czasowych – co 2 minuty. Prosimy o przestrzeganie stref czasowych, co na pewno pozwoli Wam wystartować w komfortowych warunkach.  O kolejności na mecie – poza pierwszymi 50. zawodnikami - będzie decydować czas netto.

Rozgrzewkę przed biegiem poprowadzi instruktor klubu Red Fitness. Po zawodach na wydarzeniu Grand Prix Poznań CITY TRAIL na Facebooku przeprowadzimy konkurs, w którym do wygrania będą karnety i wejściówki do klubu.

To jeszcze nie wszystko! Nawiązaliśmy współpracę z Teatrem Nowym w Poznaniu, który również przygotował dla Was niespodzianki. Rozdamy je także w sobotnim konkursie na wydarzeniu na Facebooku.

Widzimy się w sobotę! :)

fot. Tomasz Szwajkowski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni