z

Poznań

Rusza II edycja Grand Prix zBiegiemNatury!

01.10.2013

Rusza II edycja Grand Prix zBiegiemNatury!

Już w sobotę, 19 października odbędą się pierwsze zawody II edycji Grand Prix zBiegiemNatury. Tegoroczny cykl rozpocznie się w Olsztynie. Pierwsze zawody w Poznaniu już 2 listopada!

Trasa w Poznaniu nie ulegnie zmianie – nadal będziemy biegać nad Rusałką. Pierwsze zawody będą okazją do zapoznania się z nową formułą cyklu. Liczba biegów w każdej z lokalizacji (w tym roku jest ich 11) to sześć w trakcie trwania cyklu.

Drugie zawody w Poznaniu odbędą się 30 listopada, kolejne 4 stycznia, 1 lutego, 22 lutego. Zakończenie cyklu w Poznaniu planowane jest na 22 marca.

Biegi zBiegiemNatury to zawsze 5 km na leśnej trasie. Dystans ten jest dobry dla każdego. Nie mają z nim kłopotu początkujący biegacze, a ci bardziej doświadczeni wykonują podczas zawodów świetny trening lub sprawdzian. Bieg główny zawsze będzie startował o godzinie 11:00. Wcześniej będą organizowane biegi dzieci i młodzieży – w tym roku pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

Elektroniczne zapisy kończą się zawsze na 3 dni przed każdymi zawodami. Jest także możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu biegu.

Do zobaczenia na starcie! :)

Trasa Grand Prix Poznań zBiegiemNatury

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni