Poznań

Zaczynamy trzecią kolejkę edycji 2023/2024!

07.12.2023

Zaczynamy trzecią kolejkę edycji 2023/2024!

Poznań i Szczecin jako pierwsze wchodzą w trzecią kolejkę naszego cyklu (z pięciu zaplanowanych na edycję). W Poznaniu widzimy się w sobotę, 9 grudnia, a w Szczecinie - w niedzielę, 10 grudnia. Dla biegaczy myślących o rywalizacji w klasyfikacji generalnej oraz marzących o pamiątkowym medalu to ostatni dzwonek, by dołączyć do naszego przełajowego biegania. A tymczasem przypominamy najważniejsze informacje przedstartowe. 

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. 

Trasa - Poznań
Biuro zawodów - Poznań
Trasa - Szczecin
Biuro zawodów - Szczecin

Harmonogram - wszystkie biegi

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. Nie ma opcji wykupienia karnetów w dniu biegu. 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Piotr Oleszak

Sponsor tytularny