Poznań

Otwieramy nowy rozdział. Wspólnie z marką On!

25.07.2023

Otwieramy nowy rozdział. Wspólnie z marką On!

Do rozpoczęcia edycji jeszcze ponad 2 miesiące, ale nie będziemy dłużej zwlekać z tak ważną dla nas informacją! Nowy sezon otworzymy wspólnie z marką On, która została Partnerem Technicznym naszego cyklu! To dla nas potężna dawka motywacji!

- Zmiany są nieodłącznym elementem rozwoju. Dokładnie tak podchodzimy do naszej nowej współpracy – widzimy w niej szansę na rozwój. Wspólnie z marką On zrobimy, co w naszej mocy, by uatrakcyjnić nasz cykl. Jesteśmy bardzo zmotywowani, by jak najlepiej wykorzystać świeżość, jaką wnosi nowy Partner. Biorąc pod uwagę, że w naszych działalnościach kierujemy się tymi samymi zasadami i mamy zbieżne cele – m.in. dbałość o jakość oraz zrównoważony rozwój – rozpoczynamy tę współpracę czując dreszcze, bo wiemy, że to może być początek niezwykłego projektu - podkreśla Piotr Książkiewicz, jeden z pomysłodawców i dyrektor naszego cyklu.

Edycja 2023/2024 rozpocznie się 30 września 2023 i potrwa do 24 marca 2024. Przed nami 50 biegów Grand Prix oraz ogólnopolski finał – CITY TRAIL Gold. Miasta, w których jesteśmy to Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław. Rejestrację otwieramy 27 lipca.

O marce On:

Marka On wywodzi się ze szwajcarskich Alp. To właśnie alpejskie szlaki są laboratorium i poligonem doświadczalnym dla inżynierów tworzących buty biegowe oraz odzież dla biegaczy tej marki. On jako absolutny priorytet postawił na najwyższą jakość zastosowanych materiałów, wyrafinowany projekt i najbardziej zaawansowane na rynku technologie, przy bezkompromisowym podejściu do dbałości o środowisko naturalne, tak szczególnie cenne i istotne dla wszystkich biegaczy.

Charakterystycznym elementem wszystkich butów marki On jest wiodąca technologia stosowana w butach – CloudTec – sprawia, że marka wyróżnia się i jest z łatwością rozpoznawalna, a bieganie w butach On niesie za sobą niespotykane nigdzie indziej wrażenie "biegania na chmurach."

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie marki.