Poznań

Wspólnie posadźmy las!

03.10.2022

Wspólnie posadźmy las!

Stało się! Mamy okazję wziąć udział w jesiennym sadzeniu lasu, organizowanym przez Fundację Las Na Zawsze! To dzięki Wam i Waszym wpłatom charytatywnym w latach 2020-2022! Sadzenie odbędzie się 28 października w miejscowości Gostycyn (woj. kujawsko-pomorskie). Mamy dla Was 15 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Macie czas do godz. 12:00 w środę, 12 października. 

Do udziału w sadzeniu lasu zapraszamy osoby, które od maja 2020 do kwietnia 2022 dokonały podczas rejestracji na nasze biegi wpłaty charytatywnej. Na zgłoszenia czekamy pod adresem media@citytrail.pl. W tytule maila wystarczy wpisać Las na Zawsze, a w treści wiadomości podać imię, nazwisko oraz dodać informację o wpłacie charytatywnej, która ułatwi nam weryfikację (np. podać datę biegu, której dotyczyła, dołączyć numer startowy lub potwierdzenie płatności).

Ze względu na ogólnopolską skalę naszych działań, dojazd na miejsce sadzenia lasu odbywa się indywidualnie - we własnym zakresie. Spotykamy się o godz. 10:00, akcja sadzenia zakończy się ok. godz. 16:30. Zapewniamy lunch, przekąskę, rękawice robocze i ubezpieczenie. Z kolei Fundacja Las Na Zawsze wyposaży nas w sprzęty niezbędne do sadzenia, sadzonki drzew. Będziemy też odpowiednio przeszkoleni :) 

Harmonogram:

 • 10:00 Zbiórka
  - przywitanie
  - krótkie wystąpienie LNZ
 • 10:30 Podział na grupy
  - 2/3 osobowe zespoły
  - szkolenie z sadzenia
 • 11:00 Rozpoczęcie sadzenia
 • 16:00 zakończenie sadzenia
  - montaż tabliczki
  - podziękowania dla uczestników – zdjęcie grupowe
 • 16:30 zakończenie spotkania

Liczymy na Waszą obecność! :)

Sponsor tytularny