z

Poznań

I edycja Grand Prix Poznań zBiegiemNatury zakończona

02.03.2013

Nie przechodzi nam to lekko przez gardło, ale sobotnie zawody były zakończeniem cyklu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury. Niespodziankę zrobiła nam pogoda – było słonecznie, a termometry wskazywały siedem stopni powyżej zera! Poznań –dziękujemy za 5 miesięcy wspólnego biegania! Widzimy się na ceremonii zakończenia - 28 marca.

I edycja Grand Prix Poznań zBiegiemNatury zakończona

Frekwencja na wszystkich pięciu biegach – łącznie z biegami dzieci nie spadała poniżej 600 osób. Dzięki Wam Rusałka tętniła życiem przez całą zimę! Każdemu z biegów towarzyszyła – niezmiennie od czterech lat (Grand Prix Poznań zBiegiemNatury jest kontynuacją Grand Prix Poznania w Biegach Przełajowych) – niesamowita atmosfera.

Podczas zawodów odbyły się:

- Mistrzostwa Poznania Harcerzy w biegach przełajowych;
- I Mistrzostwa Night Runners w biegach przełajowych na 5km;
- I Mistrzostwa KB Maniac Poznań w biegach przełajowych na 5km.

- Pomysł na Night Runners zrodził się z powodu braku czasu, by biegać w ciągu dnia. Standardem było dla mnie bieganie wieczorami, a nawet nocą o 2 – 3. Na początku biegałem tylko z kuzynem. Postanowiłem założyć grupę na Facebooku i w ten sposób dołączyły do nas kolejne osoby. To było dokładnie dwa lata temu – opowiada Tomek Makowski, pomysłodawca Night Runners. – Dzisiejsze mistrzostwa były uczczeniem drugiej rocznicy powstania.

Szczegóły dotyczące wyników całego cyklu oraz ceremonii zakończenia pojawią się na naszej stronie już wkrótce.

Zakończenie cyklu zawodów nie oznaczają zakończenia spotkań z trenerami. Będą na Was czekać niezmiennie w każdą niedzielę o godzinie 11:00.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni