z

Poznań

Co z wpisowym za odwołane treningi i bieganie po trasie?

30.12.2020

Co z wpisowym za odwołane treningi i bieganie po trasie?

Odwoływanie wydarzeń wiąże się oczywiście z koniecznością wyjaśnienia kwestii wpisowego. W przypadku naszych treningów i biegania po trasie opłaty startowe są symboliczne, ale oczywiście należą się Wam wyjaśnienia. Zainteresowane osoby prosimy o przeczytanie tego newsa.

1. Osoby zapisane tylko na odwołane treningi lub bieganie po trasie automatycznie zostaną zapisane na wydarzenia trzeciej kolejki, które rozpoczynamy 30 stycznia 2021. 

2. Osoby, które były zarejestrowane zarówno na drugie, jak i trzecie treningi oraz bieganie po trasie mają dwie możliwości.

Pierwsza - możecie otrzymać kod rabatowy do naszego sklepu internetowego, na kwotę odpowiadającą wniesionej opłacie. Wystarczy napisać do nas krótkiego maila z info, że jesteście zainteresowani tą opcją. Adres: kontakt@citytrail.pl

Druga - jeśli uznacie, że utrata opłaty w wysokości 9,90 zł nie nadszarpnie Waszego budżetu, możecie pozostawić ją na cele statutowe naszej Fundacji. Niestety tegoroczne doświadczenia zmusiły nad do tego, by zamieścić taki zapis w naszym regulaminie, który akceptowaliście przy zapisach :) Macie jednak możliwość odzyskania wpisowego - zgodnie z powyższym punktem.

fot. Mateusz Stodolski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni