z

Poznań

Odwołane treningi i bieganie po trasie styczniowej kolejki

29.12.2020

Odwołane treningi i bieganie po trasie styczniowej kolejki

Z końcem roku chcielibyśmy mieć dla Was dobre wieści. 2020 postanowił jednak nas nie rozpieszczać do końca. Kolejne ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa zakazują organizacji wszelkich wydarzeń sportowych skierowanych do osób uprawiających sport rekreacyjnie, czy amatorsko. W związku z tym jesteśmy zmuszeni odwołać nasze treningi oraz bieganie po trasie w II kolejce spotkań – tzn. od 2 do 17 stycznia 2021.

Podstawą naszej decyzji jest rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020, ale również opinia prawnika oraz Wydziału Upowszechniania Sportu w Społeczeństwie (jednostka Ministerstwa Sportu).

Jeśli tylko będzie to możliwe, wracamy z naszymi wydarzeniami od 30 stycznia 2021. A tymczasem gorąco zachęcamy Was do tego, byście nie rezygnowali z biegania, czy aktywności w ogóle. Indywidualne uprawianie sportu na świeżym powietrzu NIE JEST zakazane. A z naszej perspektywy jest wręcz WSKAZANE. Ponadto podsuwamy Wam gotowe treningi uzupełniające dla biegaczy, które powstały w ramach Filmowego Leksykonu Biegowego.

Na naszej stronie znajdziecie dwa odcinki treningowe – łącznie ponad 100 minut wspólnych, wartościowych ćwiczeń przygotowanych przez trenerów Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK.

Na tym nie koniec. W czwartek opublikujemy artykuł, w którym opiszemy zabawę biegową – jednostkę treningową, którą mieliśmy realizować podczas styczniowych spotkań. A nóż zmotywujemy Was do indywidualnego wykonania tego treningu! 

Razem przetrwamy ten dziwny czas!

fot. Mateusz Stodolski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni