z

Poznań

Filmowy Leksykon Biegowy

02.12.2020

Filmowy Leksykon Biegowy

Filmowy Leksykon Biegowy to cykl filmów dla biegaczy – tych zaawansowanych, początkujących, a także przyszłych. To ponad 20 odcinków, o bardzo zróżnicowanej tematyce. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie od listopada do lutego będziemy publikować nasze filmy. Leksykon stworzyliśmy wspólnie z Nationale-NederlandenSklepem Biegacza, Centrum Ruchu BODYWORK oraz marką Salomon.

Premiera każdego filmu będzie odbywać się na naszym facebookowym profilu oraz profilu Sklepu Biegacza, bowiem Filmowy Leksykon Biegowy to nasz wspólny projekt. Następnie wszystkie odcinki będą publikowane na stronie Leksykonu: https://citytrail.pl/leksykon_biegowy.

Tematyka Filmowego Leksykonu Biegowego  

Zaczynamy od podstaw – dział „Biegowe początki” jest skierowany dla osób, które jeszcze nie biegają lub biegają od niedawna. Bloki treningowe podzieliliśmy na te kręcone na zewnątrz (w naturze oczywiście!) oraz w pomieszczeniach. W tych materiałach znajdą się treści zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. Podobnie będzie w odcinkach poświęconych sprzętowi oraz tych z udziałem ekspertów – kardiologa, fizjoterapeuty, dietetyka oraz psychologa sportowego. Każdy odcinek będzie oznaczony specjalną „ikonką zaawansowania”, żebyście mogli już na początku zorientować się, czego spodziewać się po danym filmie.

Nie pozwolimy Wam o nas zapomnieć! ;) 

Powstanie Leksykonu współfinansuje Miasto Poznań.  

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni