z

Poznań

Poznań biegał po raz trzeci w cyklu Grand Prix zBN!

05.01.2013

Poznań biegał po raz trzeci w cyklu Grand Prix zBN!

Wiosna w środku zimy - tak można określić pogodę, jaka przywitała nas podczas trzecich zawodów z cyklu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury. Do tego kolorowe stroje i uśmiechnięte twarze biegaczy - to recepta na udaną imprezę! :)

- Startowałem w biegach nad Rusałką, kiedy odbywały się jeszcze pod nazwą Grand Prix Poznania w biegach przełajowych. To już dla mnie tradycja, nie wyobrażam sobie, że rezygnuję z tych startów - mówił tuż po biegu 60-letni Jarosław Brychcy.

Tym razem bieg wygrał Mateusz Maik, który pokonał Maćka Muślewskiego - zwycięzcę dwóch poprzednich biegów. - Biegło się bardzo dobrze, bo pogoda dopisała. Jestem zadowolony, bo dzisiejszy wynik to dobra prognoza dla moich przygotowań do Mistrzostw Europy w biegach przełajowych, do których się przygotowuję - mówi Mateusz.

Czas Mateusza to dokładnie 15:00. Najszybsza z pań - Marzena Kłuczyńska uzyskała wynik 18:48.

Dobre wyniki najlepszych biegaczy i frekwencja bardzo cieszą, ale największą radość sprawia nam oglądanie biegających dzieci. Po raz kolejny nad Rusałką w biegach dzieci i młodzieży łącznie wystartowało około 100 osób! :)

Kolejne zawody w Poznaniu odbędą się 9 lutego. Zaspisy trwają!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni