z

Poznań

Nowość od Suunto

23.04.2018

Nowość od Suunto

25 kwietnia wchodzi do sprzedaży zegarek Suunto 3 Fitness. To smartwatch dla osób prowadzących aktywny tryb życia, z wieloma ciekawymi funkcjami, które pomogą w utrzymaniu zdrowej równowagi pomiędzy aktywnością i odpoczynkiem. Mamy dla Was konkurs z tą nowością do wygrania!

Suunto 3 Fitness to piękny i wytrzymały zegarek fitness z inteligentnymi funkcjami, zaprojektowany dla osób prowadzących aktywny styl życia i ceniących zdrowie oraz dobre samopoczucie. Zegarek tworzy indywidualny plan treningowy, zaadaptowany do potrzeb kondycyjnych użytkownika. Podczas ćwiczeń na bieżąco prezentuje wskazówki, by pomóc w osiągnięciu odpowiedniego poziomu intensywności. Monitorowanie aktywności przez całą dobę w oparciu o liczbę kroków, spalone kalorie i jakość snu w połączeniu z monitorowaniem poziomu obciążenia fizycznego i regeneracji pozwala na całościowy wgląd w przebieg dnia i pomaga w utrzymywaniu zdrowej równowagi między aktywnością a odpoczynkiem.

ADAPTACYJNE WSKAZÓWKI TRENINGOWE ORAZ PLAN TRENINGOWY

Zegarek tworzy siedmiodniowy plan treningowy oparty na poziomie sprawności użytkownika i zarejestrowanej historii treningów. Plan zawiera ćwiczenia o optymalnej długości i intensywności, by poprawić poziom kondycji. 

Plan treningowy jest automatycznie adaptowany stosownie do faktycznej aktywności, więc w razie pominięcia ćwiczenia lub wykonania większej niż planowana liczby ćwiczeń nie trzeba go ręcznie aktualizować.

Planowane ćwiczenia można łatwo uaktywnić, a po uruchomieniu zegarek prowadzi użytkownika w taki sposób, by osiągnął odpowiedni poziom intensywności.

GOTOWY NA WIELE DYSCYPLIN SPORTOWYCH

Suunto 3 Fitness jest gotowy na wszystkie rodzaje sportu, od biegania, przez pływanie i jazdę na rowerze, po ćwiczenia na siłowni czy piesze wędrówki. Zegarek wykorzystuje informacje o kadencji nadgarstka do mierzenia prędkości i dystansu podczas chodzenia i biegania, dzięki czemu może monitorować prędkość i odległość także w pomieszczeniach. Sprawdzi się doskonale zarówno na zajęciach w klubie fitness jak i podczas monitorowania aktywności na świeżym powietrzu.

Nadgarstkowy pomiar tętna zapewnia łatwość użycia, atomiast wodoszczelność do 30 metrów sprawia, że można w nim pływać.

RÓWNOWAGA MIĘDZY AKTYWNOŚCIĄ A ODPOCZYNKIEM

Zegarek automatycznie zlicza kroki i spalone kalorie. Można wykorzystać go także do monitorowania snu. W podsumowaniu snu zawarte są informacje o jego długości i wpływie na regenerację. Ponadto zegarek mierzy poziom obciążenia fizycznego i regeneracji w ciągu dnia.

APLIKACJA SUUNTO APP

Model Suunto 3 Fitness łączy się z nową aplikacją Suunto app, która rejestruje aktywność użytkownika i informuje o trendach aktywności, snu i ogólnej kondycji. Zegarek umożliwia udostępnianie ważnych momentów aktywności i łatwe nawiązywanie kontaktów w społeczności aplikacji Suunto app. 

Podłączenie do aplikacji Suunto app pozwala na śledzenie prędkości i dystansu oraz trasy na podstawie danych z odbiornika GPS urządzenia mobilnego.

Modele Suunto 3 Fitness dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Wersje kolorystyczne Gold i All Black wyposażono w pierścienie i przyciski ze stali nierdzewnej barwionej na kolor złoty lub czarny (cena na oficjalnym sklepie producenta 999 zł), natomiast modele Suunto 3 Fitness Black, Ocean i Sakura są wyposażone w pierścienie z polerowanej stali nierdzewnej (cena na oficjalnej stronie producenta 899zł).

Zegarki są w sprzedaży od 25.04.2018 w sklepach sieci Komputronik oraz na www.komputronik.pl. Więcej o modelu Suunto 3 Fitness przeczytacie na stronie www.suunto.com/suunto3fitness.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać najnowszy zegarek Suunto. Zadanie konkursowe: "Napisz, w czym Suunto 3 Fitness pomoże Ci być lepszym i dlaczego tak uważasz?". Odpowiedź na to pytanie należy zamieścić pod konkursowym postem (zostanie opublikowany 25.04.2018 o godz. 20:30) na naszym facebookowym profilu lub na swoim Instagramie, dodając hasztagi: #suunto3 #meetyourbetterself #sportswatch #citytrail. Konkurs potrwa od 25 do 30.04.2018. Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni