z

Poznań

Prezentujemy nagrody edycji 2017/2018!

21.03.2018

Prezentujemy nagrody edycji 2017/2018!

Ukończenie naszego cyklu wymaga udziału w minimum czterech biegach. Taka systematyczność w połączeniu z szybkim bieganiem oznaczają nagrody! Przygotowaliśmy szczegółowe zestawienie nagród, jakie wywalczyliście w tym roku! Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni!

Nagrody otrzymają zarówno najlepsi zawodnicy w klasyfikacji OPEN – po pięć kobiet i pięciu mężczyzn, jak i zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych – po trzy kobiety i trzech mężczyzn. Przypominamy, że nagrody nie dublują się, a więc jeśli ktoś zajmie np. drugie miejsce w kategorii OPEN, nie będzie brany pod uwagę w klasyfikacji wiekowej.

I miejsce kat. OPEN kobiet i OPEN mężczyzn – zegarki Suunto Spartan Trainer Wrist HR


Miejsca II-V kat. OPEN kobiet i mężczyzn – vouchery do Sklepu Biegacza na produkty marki Salomon o wartości kolejno 800, 600, 500 i 400 zł

I miejsce kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn – torby Salomon Prolog 25 Bag

 Za drugie i trzecie miejsca w kategoriach wiekowych nagrodami są książki od Wydawnictwa Galaktyka (poniżej jedna z pozycji, jakie przygotowaliśmy)

 W klasyfikacji drużynowej trzy najlepsze zespoły w każdym z miast otrzymają zestawy produktów od marki ALE – Active Life Energy (poniżej prezentujemy przykładowy zestaw)

Nagrody w cyklu CITY TRAIL Junior

Docenimy także uczestników naszego cyklu dla dzieci i młodzieży. W kategoriach D0 i D1 nie będziemy wyłaniać zwycięzców, każdy z naszych małych biegaczy, który regularnie biegał w cyklu otrzyma niespodzianki – specjalnie przygotowaną chustę biegową oraz kolorowankę.

Chusty będą również nagrodami za miejsca na podium w kategoriach D2, D3 i D4, a dodatkowo biegacze z tych kategorii otrzymają książki.

Oczywiście, każdy kto ukończy minimum 4 biegi dostanie pamiątkowy medal!

Nagrody w naszym cyklu sponsorują marki: Salomon, Suunto, ALE - Active Life Energy oraz Wydawnictwo Galaktyka.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni