Poznań

Ponad 700 uczestników Grand Prix Poznań zBiegiemNatury!

01.12.2012

Biegowa energia unosiła się nad Jeziorem Rusałka! Po raz drugi zwycięzcą zawodów z cyklu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury - i jednocześnie liderem klasyfikacji generalnej w Poznaniu - został Maciej Muślewski. Najlepszą wśród pań okazała się Marzena Kłuczyńska. Nie zawiedli najmłodsi biegacze - na starcie biegu dzieci stanęło około 150 małych sportowców.

Czas Macieja Muślewskiego to 16 minut i 17 sekund. Jako drugi - dwie sekundy za Maćkiem - linię mety przekroczył Adam Kierzek. Trzecie miejsce zajął Miłosz Szcześniewski. Jego wynik to 16 minut i 21 sekund.

Trzy pierwsze panie pokonały 5-kilometrową trasę poniżej 20 minut. Zwyciężczyni - Marzena Kłuczyńska uzyskała czas 18 minut i 57 sekund. Druga - Agnieszka Golak potrzebowała 19 minut i 17 sekund, by dotrzeć do mety, a trzecia - Aga Staniewska - 19 minut i 31 sekund.

Ogromne brawa należą się najstarszej uczestniczce - 73-letniej Marii Pańczak, a także wszystkim, dla których impreza jest okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu, a nie do bicia "życiówek".

Kolejne zawody Grand Prix Poznań zBiegiemNatury - 5 stycznia. Zapisy trwają!