Poznań

Pula nagród CITY TRAIL onTour – 60 tysięcy złotych!

20.07.2015

Pula nagród CITY TRAIL onTour – 60 tysięcy złotych!

Startowałeś kiedyś w zawodach na dystansie 5 km, w środku tygodnia, w których pula nagród to 6 tysięcy zł? Jest duża szansa, że nie, bo takich biegów raczej się nie organizuje. Nam się udało! Zapraszamy na CITY TRAIL onTour! :)

Przypominamy, że zawody CITY TRAIL onTour są letnią odsłoną naszego cyklu Grand Prix, który odbywa się jesienią i zimą. Tym razem w każdym z „naszych miast” (Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław), zorganizujemy po jednym biegu. Nie będzie łącznej klasyfikacji. A pula nagród dla każdego z miast to 5 tysięcy złotych. W klasyfikacji generalnej nagrodami będzie sprzęt marki Salomon. W klasyfikacjach wiekowych – zestawy odżywek dla sportowców i suplementów diety marki Etixx.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wystartować w więcej niż jednej lokalizacji. Dla osoby, która będzie miała najwięcej biegów na koncie - przygotujemy dodatkową nagrodę :) Jeśli ktoś ukończy wszystkie 10 biegów dostanie od nas zegarek Suunto Ambit3 Sport! Gdyby zdarzyło się, że osób z taką samą liczbą biegów będzie więcej - zwycięzcę wyłonimy na podstawie zadania specjalnego. 

Pamiętajcie, że każdy, kto dotrze do mety biegu CITY TRAIL onTour otrzyma pamiątkowy medal i będzie mógł posilić się w strefie regeneracyjnej

Regulamin biegu głównego CITY TRAIL onTour znajduje się TUTAJ. Po więcej informacji zapraszamy do tego NEWSA

fot. Piotr Dymus

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni