Olsztyn

W weekend widzimy się w Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Gdyni!

15.02.2024

W weekend widzimy się w Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Gdyni!

To będzie intensywny weekend! 17-18 lutego jesteśmy w czterech lokalizacjach - w sobotę widzimy się w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście (Gdyni). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. Poniżej znajdziecie linki do lokalizacji naszych tras, biura zawodów oraz parkingów.

Trasa - Lublin
Biuro zawodów - Lublin
Trasa - Olsztyn
Biuro zawodów - Olsztyn
Trasa - Łódź
Biuro zawodów - Łódź
Trasa - Trójmiasto
Biuro zawodów - Gdynia

Harmonogram - wszystkie biegi

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. Nie ma opcji wykupienia karnetów w dniu biegu. 

Akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!"

Każda osoba, która ma karnet na nasze biegi, może skorzystać z promocji i jeden raz w edycji zaprosić kogoś bliskiego na bieg - bez opłaty startowej. Wystarczy zgłosić się do biura zawodów ze swoim zawodnikiem bądź zawodniczką. Uwaga - ta osoba nie może mieć nadanego numeru startowego w danym mieście w edycji 2023/2024 - a to oznacza, że z zaproszenia można skorzystać tylko raz. 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Paweł Zając

Sponsor tytularny