Olsztyn

Zaczynamy cykl w Olsztynie i Trójmieście!

05.10.2023

Zaczynamy cykl w Olsztynie i Trójmieście!

Kolejne dwa biegi przed nami! W sobotę, 7 października pierwszy bieg edycji w Olsztynie, natomiast w niedzielę, 8 października widzimy się w Trójmieście (Gdańsku). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie. 

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. Trójmiasto jest jedyną lokalizacją, którą podzieliliśmy na dwa miasta - trzy razy w edycji biegamy w Gdańsku, dwa razy - w Gdyni.

Trasa - Olsztyn
Biuro zawodów - Olsztyn
Trasa - Trójmiasto
Biuro zawodów - Gdańsk
Harmonogram

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. Nie ma opcji wykupienia karnetów w dniu biegu. 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Kacper Kirklewski