Olsztyn

W weekend widzimy się w Olsztynie i Trójmieście

10.02.2022

W weekend widzimy się w Olsztynie i Trójmieście

Czas na czwarte już zawody edycji w Olsztynie i Trójmieście! W sobotę, 12 lutego zapraszamy nad Jezioro Długie, a w niedzielę, 13 lutego do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Elektroniczna rejestracja do biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Przygotowaliśmy krótką zapowiedź biegów.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ. Zachęcamy również do zapoznania się z minimami kwalifikacyjnymi do pierwszego, ogólnopolskiego finału - biegu CITY TRAIL Gold, który od będzie się 9 kwietnia w Bydgoszczy.  Szczegóły znajdziecie w TYM newsie.

A jeśli jeszcze nie dołączyliście - koniecznie zerknijcie na nasze facebookowe wydarzenia.

PROMOCYJNA OPŁATA STARTOWA DLA NOWYCH, CZY RACZEJ POWRACAJĄCYCH NA NASZE TRASY ZAWODNIKÓW

Mamy niespodziankę dla osób, które jeszcze z nami nie biegały w trwającej edycji. W czwartej i piątej serii można skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która wynosi 14,90 zł w przypadku rejestracji elektronicznej oraz 20 zł w dniu zawodów. Zapraszamy! A jeśli już biegasz z nami – podaj info dalej!

OLSZTYN

Trasa biegu w Olsztynie poprowadzona została ścieżkami nad Jeziorem Długim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy kładki - sprawdź lokalizację. Informacje dla osób zmotoryzowanych - zachęcamy do parkowania przy jeziorze Krzywym – dojazd od ul. Kapitańskiej lub Żeglarskiej - parkingi znajdują się około kilometra od startu.

TRÓJMIASTO - biegamy w Gdyni

Czwarty bieg edycji w Trójmieście zaplanowaliśmy w Gdyni – start i meta będą zlokalizowane na skraju ul. Spokojnej (Mały Kack). Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Możliwe będzie zaparkowanie auta na parkingu przy ulicy Spokojnej.

Nasze trójmiejskie zawody wspiera Miasto Gdańsk.

Do zobaczenia!

fot. Kacper Kirklewski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni