Olsztyn

W weekend widzimy się w Olsztynie i Trójmieście

10.02.2022

W weekend widzimy się w Olsztynie i Trójmieście

Czas na czwarte już zawody edycji w Olsztynie i Trójmieście! W sobotę, 12 lutego zapraszamy nad Jezioro Długie, a w niedzielę, 13 lutego do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Elektroniczna rejestracja do biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Przygotowaliśmy krótką zapowiedź biegów.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ. Zachęcamy również do zapoznania się z minimami kwalifikacyjnymi do pierwszego, ogólnopolskiego finału - biegu CITY TRAIL Gold, który od będzie się 9 kwietnia w Bydgoszczy.  Szczegóły znajdziecie w TYM newsie.

A jeśli jeszcze nie dołączyliście - koniecznie zerknijcie na nasze facebookowe wydarzenia.

PROMOCYJNA OPŁATA STARTOWA DLA NOWYCH, CZY RACZEJ POWRACAJĄCYCH NA NASZE TRASY ZAWODNIKÓW

Mamy niespodziankę dla osób, które jeszcze z nami nie biegały w trwającej edycji. W czwartej i piątej serii można skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która wynosi 14,90 zł w przypadku rejestracji elektronicznej oraz 20 zł w dniu zawodów. Zapraszamy! A jeśli już biegasz z nami – podaj info dalej!

OLSZTYN

Trasa biegu w Olsztynie poprowadzona została ścieżkami nad Jeziorem Długim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy kładki - sprawdź lokalizację. Informacje dla osób zmotoryzowanych - zachęcamy do parkowania przy jeziorze Krzywym – dojazd od ul. Kapitańskiej lub Żeglarskiej - parkingi znajdują się około kilometra od startu.

TRÓJMIASTO - biegamy w Gdyni

Czwarty bieg edycji w Trójmieście zaplanowaliśmy w Gdyni – start i meta będą zlokalizowane na skraju ul. Spokojnej (Mały Kack). Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Możliwe będzie zaparkowanie auta na parkingu przy ulicy Spokojnej.

Nasze trójmiejskie zawody wspiera Miasto Gdańsk.

Do zobaczenia!

fot. Kacper Kirklewski

Sponsor tytularny