Olsztyn

W weekend widzimy się w czterech miastach!

09.12.2021

W weekend widzimy się w czterech miastach!

Lublin, Olsztyn, Łódź i Trójmiasto (Gdańsk) – w tych lokalizacjach jesteśmy w najbliższy weekend – 11 i 12 grudnia. Elektroniczna rejestracja do każdego z tych biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią naszych wydarzeń.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ.

Zapraszamy również na nasze facebookowe wydarzenia.

Biegi drugiej kolejki – w LUBLINIE i ŁODZI

Trasa biegu w Lublinie poprowadzona została ścieżkami nad Zalewem Zemborzyckim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane na polanie w okolicy Kempingu Dąbrowa – tuż przy starcie i mecie - sprawdź lokalizację. Główny parking znajduje się ok. 500m od biura zawodów - za pętlą autobusową Dąbrowa (wjazd od ulicy Osmolickiej).

Nasze lubelskie biegi wspiera Miasto lublin

Łódzkie zawody organizujemy w Parku Baden-Powella. Start, meta oraz biuro zawodów są zlokalizowane w okolic Motodromu. Zapraszamy do zakładki TRASA, lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Zalecamy zostawienie aut na parkingach wzdłuż ulic Niciarnianej i Małachowskiego.

Klasyfikacja drużynowa – ostatni moment na zgłoszenia dla Lublina i Łodzi

Rejestracja drużyn trwa w każdym z naszych miast do końca dnia drugiego biegu. To oznacza, że dla Lublina zgłoszenia kończą się w najbliższą sobotę, a dla Łodzi - w niedzielę.

Tworzenie drużyny jest bardzo proste - wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać z menu znajdującego się po prawej stronie opcję „Zapisy drużyn”. Osoba tworząca drużynę automatycznie zostaje Kapitanem, a to oznacza, że ma za zadanie m.in. rozesłać zaproszenia do drużyny, a także przypilnowanie, aby każdy z zaproszonych biegaczy przyjął zaproszenie i dodatkowo miał na swoim koncie wpisaną nazwę drużyny.

W naszej klasyfikacji drużynowej liczą się zespoły, które składają się z czterech osób – każda z nich musi ukończyć min. trzy biegi (w jednym mieście). W przypadku większej liczby członków, kolejni czterej zawodnicy utworzą kolejny skład (np. CITY TRAIL Team II) itd. Można być członkiem tylko jednej drużyny w danym mieście.

Informacje o klasyfikacji zespołowej znajdziecie także w punkcie XI (podpunkt 3) naszego regulaminu.

OLSZTYN i TRÓJMIASTO rozpoczną trzecią serię naszych biegów  

Trasa biegu w Olsztynie poprowadzona została ścieżkami nad jeziorem Długim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy kładki - sprawdź lokalizację. Informacje dla osób zmotoryzowanych - zachęcamy do parkowania przy jeziorze Krzywym – dojazd od ul. Kapitańskiej lub Żeglarskiej - parkingi znajdują się około kilometra od startu.

Niedzielny bieg w Trójmieście zaplanowaliśmy w Gdańsku - w okolicy AWFiS. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Możliwe będzie zaparkowanie auta tuż przy wejściu do lasu - na terenie AWFiS, jednak uwaga - ze względu na regularne odwiedziny w tym miejscu dzików, teren nie nadaje się dla aut o niskim zawieszeniu.

Nasze trójmiejskie biegi wspiera Miasto Gdańsk

Rozruch przed CITY TRAIL

W przededniu biegów w Olsztynie i Gdańsku zapraszamy na "Rozruch przed CITY TRAIL". Proponujemy kilka kilometrów biegu i pobudzające przebieżki w asfaltowych butach marki Salomon, które będzie można przetestować podczas naszego krótkiego treningu. W Olsztynie spotykamy się w piątek, 10 grudnia, o godz. 18:30 przy Wysokiej Bramie. W Gdańsku zapraszamy na Długi Targ, pod Fontannę Neptuna – sobota, 11 grudnia, godz. 18:30. Zapisy znajdują się na stronie Salomon [kliknij]. 

W Lublinie i Łodzi rozruch zaplanowaliśmy na styczeń, ale zapisy już twają (link znajduje się powyżej).

fot. Radek Pizoń

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni