Olsztyn

Olsztyn i Trójmiasto otworzą drugą kolejkę

10.11.2021

Olsztyn i Trójmiasto otworzą drugą kolejkę

Czas rozpocząć drugą serię naszego cyklu w edycji 2021/2022! W sobotę 13 listopada widzimy się w Olsztynie, a w niedzielę, 14 listopada – w Gdyni. Elektroniczna rejestracja do weekendowych biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. 

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Przypominamy, że na Facebooku funkcjonują wydarzenia dedykowane każdemu z naszych miast – znajdziecie je TUTAJ. Warto dołączyć, bo to miejsce, gdzie publikujemy lokalne aktualności, w tym pierwsze zdjęcia po każdych zawodach.

Klasyfikacja drużynowa – ostatni moment na zgłoszenia

Rejestracja drużyn trwa w każdym z naszych miast do końca dnia drugiego biegu. To oznacza, że dla Olsztyna zgłoszenia kończą się w najbliższą sobotę, a dla Trójmiasta - w niedzielę.

Tworzenie drużyny jest bardzo proste - wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać z menu znajdującego się po prawej stronie opcję „Zapisy drużyn”. Osoba tworząca drużynę automatycznie zostaje Kapitanem, a to oznacza, że ma za zadanie m.in. rozesłać zaproszenia do drużyny, a także przypilnowanie, aby każdy z zaproszonych biegaczy przyjął zaproszenie i dodatkowo miał na swoim koncie wpisaną nazwę drużyny.

W naszej klasyfikacji drużynowej liczą się zespoły, które składają się z czterech osób – każda z nich musi ukończyć min. trzy biegi (w jednym mieście). W przypadku większej liczby członków, kolejni czterej zawodnicy utworzą kolejny skład (np. CITY TRAIL Team II) itd. Można być członkiem tylko jednej drużyny w danym mieście.

Informacje o klasyfikacji zespołowej znajdziecie także w punkcie XI (podpunkt 3) naszego regulaminu.

OLSZTYN – zapraszamy nad jezioro Długie

Trasa biegu w Olsztynie poprowadzona została ścieżkami nad jeziorem Długim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy kładki - sprawdź lokalizację. Informacje dla osób zmotoryzowanych - zachęcamy do parkowania przy jeziorze Krzywym – dojazd od ul. Kapitańskiej lub Żeglarskiej - parkingi znajdują się około kilometra od startu.

TRÓJMIASTO – tym razem biegamy w Gdyni

Drugi bieg edycji w Trójmieście zaplanowaliśmy w Gdyni – start i meta będą zlokalizowane na skraju ul. Spokojnej (Mały Kack). Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Możliwe będzie zaparkowanie auta na parkingu przy ulicy Spokojnej.

Do zobaczenia!

fot. Wojciech Zwierzyński

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni