Olsztyn

Grand Prix - w niedzielę biegamy w Olsztynie

13.12.2012

Grand Prix - w niedzielę biegamy w Olsztynie

Już w ten weekend po raz drugi będziemy biegać nad Jeziorem Długim. czym wyróżnia się nasza olsztyńska trasa? Przede wszystkim finiszem na moście łączącym brzegi jeziora. Zapisy elektroniczne są już zakończone, ale rejestracja będzie możliwa także w dniu imprezy.

Rekord trasy ustanowiony w listopadowej edycji imprezy należy do Damiana Pieterczyka, który 5-kilometrową trasę pokonał w 16 minut i 49 sekund, a wśród pań do Martyny Konarzewskiej - 19 minut i 47 sekund. Czy uda się pobiec szybciej? Przekonamy się już w niedzielę. 

Ale jeśli nie chcesz walczyć o wynik, a po prostu lubisz biegać - nie zastanawiaj się i spędź z nami niedzielne przedpołudnie! Zachęcamy do udziału również dzieci i miłośników Nordic Walking.

Przypominamy również, że aby zostać sklasyfikowanym w całym cyklu Grand Prix zBiegiemNatury należy wziąć udział w minimum 4 z 5 biegów, więc najbliższy bieg jest ostatnią szansą włączenia się do rywalizacji o nagrody w Olsztynie dla tych, którzy nie brali udziału w pierwszej odsłonie zawodów.

Plan minutowy:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:45 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:05 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;
10:15 – marsz Nordic Walking;

10:30 – zamknięcie biura zawodów;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury;
11:17 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
ok. 11:50 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni