Olsztyn

Olsztyn zadebiutował w Grand Prix zBiegiemNatury. I to jak!

25.11.2012

Olsztyn zadebiutował w Grand Prix zBiegiemNatury. I to jak!

Olsztyn jako piąte miasto zainaugurowało nasz cykl zawodów. W niedzielnej imprezie wzięło udział ponad 200 osób, z czego połowę stanowily panie! Była rozgrzewka, urozmaicona trasa z finiszem na moście łączącym brzegi Jeziora Długiego. Na mecie jak zawsze na uczestników czekały drożdżówki i gorąca herbata :-)

Najszybszym okazał się Damian Pieterczyk, który 5-kilometrową trasę pokonał w 16 minut i 49 sekund. Wśród pań najlepszy wynik uzyskała Martyna Konarzewska. Jej czas to 19 minut i 47 sekund.

Przed startem trenerka zBiegiemNatury w Olsztynie - Monika Jackiewicz i trener BiegamBoLubię - starszej siostry zBiegiemNatury - Tomek Domżalski przeprowadzili rozgrzewkę w rytm muzyki. - To element nie tylko przygotowujący do wysiłku, ale też integrujący uczestników - mówi Monika.

Debiut Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury bardzo udany! Zapraszamy na kolejne zawody nad Jeziorem Długim - już 16 grudnia. Zapisy trwają. A w każdą niedzielę o godzinie 11:00 czekają na Was nasi trenerzy - Monika i Paweł.

Sponsor tytularny