Lublin

9 weekend CITY TRAIL przed nami – ostatnia szansa, by dołączyć do rywalizacji w Lublinie i Warszawie. Pobiegniemy też w Łodzi

09.12.2014

9 weekend CITY TRAIL przed nami – ostatnia szansa, by dołączyć do rywalizacji w Lublinie i Warszawie. Pobiegniemy też w Łodzi

Lublin, Warszawa i Łódź  - w tych miastach będziemy w najbliższy weekend. Elektroniczne zapisy do sobotniego biegu w lubelskim Lesie Dąbrowa zamykamy w środę o godz. 23:59. Do biegów w Warszawie i Łodzi można zapisać się do końca dnia w czwartek.

Na cykl Grand Prix CITY TRAIL w każdym mieście składa się 6 biegów. Aby zostać sklasyfikowanym, wziąć udział w rywalizacji o nagrody oraz dostać pamiątkowy medal na zakończenie cyklu, trzeba wystartować minimum 4 razy. Oznacza to, że najbliższe biegi w Lublinie i Warszawie, które rozpoczynają trzecią kolejkę zawodów, są ostatnią szansą na dołączenie do cyklu dla osób, które chcą rywalizować. Oczywiście nadal będzie można startować nawet w pojedynczych biegach, jednak już bez szans na nagrody i pamiątkowe medale - choć w przypadku medali jest jeszcze możliwość wybrania się do innego miasta :)

Lublin

Jak wspomnieliśmy wyżej, do sobotniego biegu w lubelskim Lesie Dąbrowa można zapisać się do końca dnia w środę, 10 grudnia. Jeśli ktoś nie zdąży opłacić startowego w tym terminie – zapraszamy w dniu biegu. Opłata startowa wniesiona na tydzień przed zawodami to zawsze 12,5 zł, na trzy dni przed biegiem – 15 zł, a w dniu imprezy – 20 zł.

Biuro zawodów w Lublinie (podobnie jak przed poprzednimi biegami) będzie otwarte już w piątek, w SklepieBiegacza.pl (Galeria GALA, ul. Fabryczna 2) w godz. 12:00-19:00. W piątkowym biurze zawodów będzie można odebrać jedynie już OPŁACONE pakiety startowe – również dla dzieci. Aby odebrać pakiet w imieniu innego zawodnika konieczne będzie oświadczenie, którego wzór można znaleźć tutajOsoby, które zapisały się przez internet, ale nie opłaciły startu lub chcą dopiero dopisać się do listy startowej – zapraszamy do biura zawodów w sobotę (okolica startu i mety biegu w Lesie Dąbrowa). Lokalizacja biegu w Lublinie oraz mapa trasy znajdują się TUTAJ. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji zawodów prosimy o KONTAKT z nami - nie z obsługą sklepu ;) 

Wieczorem w dniu biegu na wydarzeniu Grand Prix Lublin CITY TRAIL na facebooku odbędą się dwa konkursy :) Jeden organizowany wspólnie z Centrum Medycznym ORTO-OPTYMIST, a drugi z Centrum Sportu Akademos.

Warszawa

Do niedzielnego biegu w Lesie Młocińskim w Warszawie można zapisać się najpóźniej do czwartku, 11 grudnia, do godz. 23:59.  Jeśli ktoś nie zdąży opłacić w tym terminie – zapraszamy w dniu biegu. Opłata startowa wniesiona na tydzień przed zawodami to zawsze 12,5 zł, na trzy dni przed biegiem – 15 zł, a w dniu imprezy – 20 zł.

Odbiór pakietów startowych w Warszawie będzie możliwy jedynie w niedzielę, w Lesie Młocińskim. Lokalizacja i mapa warszawskiego biegu znajduje się TUTAJ.

Niezmiennie wieczorem po biegu na wydarzeniu Grand Prix Warszawa CITY TRAIL na facebooku zorganizujemy konkurs we współpracy z klubem Holmes Place.

Łódź

Drugi bieg w Łodzi odbędzie się w niedzielę. Internetowe zapisy trwają do końca dnia w czwartek, 11 grudnia. Jeśli ktoś nie zdąży opłacić w tym terminie – zapraszamy w dniu biegu. Opłata startowa wniesiona na tydzień przed zawodami to zawsze 12,5 zł, na trzy dni przed biegiem – 15 zł, a w dniu imprezy – 20 zł.

Odbiór pakietów startowych w Łodzi będzie możliwy jedynie w niedzielę na terenie Stadionu Łodzianka, gdzie mieści się również start i meta biegu. Lokalizacja i mapa zawodów znajduje się TUTAJ.

Po biegu na wydarzeniu Grand Prix Łódź CITY TRAIL na facebooku odbędzie sie konkurs z masażami w FIZJO PLUS do wygrania.

Informacje ogólne – dla wszystkich miast

Zgłoszenia do biegów dzieci CITY TRAIL Junior

Wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy "dodali" do swojego konta dziecko - muszą pamiętać o potwierdzeniu jego startu na swoim koncie - również najpóźniej na 3 dni przed biegiem. Jak to zrobić? Na koncie, w zakładce „CITY TRAIL Junior” wystarczy wybrać bieg, w którym dziecko będzie startować i zapisać rejestrację. Opłata – symboliczna złotówka jest uiszczana w dniu biegu w biurze zawodów.

Plan minutowy

Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez CITY TRAIL wygląda następująco:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:50 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:10 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL;
ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Najlepsi podczas poprzednich biegów

Zwycięzcami drugiego biegu w Lublinie zostali Artur Kern (Perfect Runner Lublin) z czasem 16:14 i Magdalena Kłoda (Sklep Biegacza TEAM) - 18:58. W Warszawie podczas drugich zawodów pierwszy na mecie był Artur Jabłoński (DREAM RUN) – 15:45 oraz Joanna Schab wśród kobiet (Ale Tempo) - 19:10. Z kolei w inauguracyjnych zawodach w Łodzi zwycięzcami byli: Artur Kozłowski (16:20) i Zuzanna Mokros (Łódź Running Team) – 19:05.

Do zobaczenia! :)