Lublin

Rozpoczynamy drugą kolejkę zawodów

12.11.2014

Rozpoczynamy drugą kolejkę zawodów

Choć przed nami jeszcze inauguracja CITY TRAIL w Łodzi, już w najbliższy weekend 15-16 listopada rusza druga kolejka naszego cyklu. W sobotę zapraszamy do Lublina, a w niedzielę do Warszawy.

Zapisy 

Do sobotniego biegu w lubelskim Lesie Dąbrowa można zapisać się do końca dnia w środę, 12 listopada, z kolei do biegu w Lesie Młocińskim w Warszawie można zapisać się najpóźniej do czwartku, 13 listopada, do godz. 23:59.  Jeśli ktoś nie zdąży opłacić w tych terminach – zapraszamy w dniu biegu. Opłata startowa wniesiona na tydzień przed zawodami to zawsze 12,5 zł, na trzy dni przed biegiem – 15 zł, a w dniu imprezy – 20 zł.

Odbiór pakietów startowych

Biuro zawodów w Lublinie będzie otwarte już w piątek, w SklepieBiegacza.pl (Galeria GALA, ul. Fabryczna 2) w godz. 12:00-19:00. W piątkowym biurze zawodów będzie można odebrać jedynie już OPŁACONE pakiety startowe – również dla dzieci. Osoby, które zapisały się przez internet, ale nie opłaciły startu lub chcą dopiero dopisać się do listy startowej – zapraszamy do biura zawodów w sobotę (okolica startu i mety biegu w Lesie Dąbrowa). Lokalizacja biegu w Lublinie oraz mapa trasy znajdują się TUTAJ. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji zawodów prosimy o KONTAKT z nami - nie z obsługą sklepu ;) 

W Warszawie odbiór pakietów startowych będzie możliwy jedynie w niedzielę, w Lesie Młocińskim. Lokalizacja i mapa warszawskiego biegu znajduje się TUTAJ.

Zgłoszenia do biegów dzieci CITY TRAIL Junior

Wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy "dodali" do swojego konta dziecko - muszą pamiętać o potwierdzeniu jego startu na swoim koncie - również najpóźniej na 3 dni przed biegiem. 

Plan minutowy

Start biegu głównego w obu miastach odbędzie się o godz. 11:00. Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez CITY TRAIL wygląda następująco:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:50 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:10 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL;
ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Konkursy po biegu

Zarówno w Lublinie, jak i w Warszawie po biegach odbędą się konkursy dla wszystkich uczestników. W Lublinie będą dwa. Pierwszy zostanie przeprowadzony wspólnie z CENTRUM SPORTU AKADEMOS, które zadba o Wasze przygotowanie do biegu podczas wspólnej rozgrzewki.

 Drugi konkurs zorganizujemy wspólnie z Centrum Medycznym ORTO-OPTYMIST

W Warszawie konkurs odbędzie się przy współpracy z klubem fitness Holmes Place, który jest również organizatorem rozgrzewki przed startem.

Najlepsi podczas poprzednich biegów

Zwycięzcami pierwszego biegu w Lublinie zostali Michał Biały (SKB Kraśnik) z czasem 16:37 i Magdalena Kłoda (Sklep Biegacza TEAM) - 18:47. W Warszawie podczas inauguracji edycji pierwszy na mecie był Artur Jabłoński (DREAM RUN) - 16:05 oraz Joanna Schab wśród kobiet (Ale Tempo) - 19:20.

Do zobaczenia! :)

fot. Piotr Dymus