z

Lublin

Grand Prix Lublin zBiegiemNatury po raz drugi

12.11.2013

Grand Prix Lublin zBiegiemNatury po raz drugi

W sobotę, 16 listopada w Lesie Dąbrowa w Lublinie po raz drugi będziecie mogli sprawdzić się na leśnej trasie. Lublin rozpocznie drugą kolejkę zawodów naszego ogólnopolskiego cyklu. Internetowe zapisy trwają do końca dnia w środę, 13 listopada.

Przypomnijmy, że październikowy debiut Lublina był bardzo udany. Zainteresowanie biegiem głównym na dystansie 5 km oraz biegami dzieci i młodzieży w ramach cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury” bardzo nas zaskoczył – i ucieszył jednocześnie.

Rekord trasy ustanowiony przez Kamila Młynarza niespełna miesiąc temu wynosi 16:48. Z kolei pani, która chce zostać rekordzistką trasy musi pobiec poniżej 22:27 – bo tyle wynosi wynik zwyciężczyni pierwszych zawodów w Lublinie – Karoliny Zygo. Czy uda się poprawić te wyniki? Przekonamy się już w sobotę :)

Opłata startowa dla osób, które zapiszą się przez internet wynosi 12,5 zł. W dniu biegu trzeba zapłacić 20 zł. Dzieci i młodzież płacą symboliczną złotówkę. 

Trasa Grand Prix Lublin zBiegiemNatury

 

Plan minutowy zawodów w Lublinie:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking; biuro zawodów zawsze będzie zlokalizowane w okolicy mety biegu;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:45 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:00 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix zBiegiemNatury;
ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pobliżu mety biegu. Z kolei parking po drugiej strony ulicy Osmolickiej. Trasa pozostaje bez zmian.

Do zobaczenia! :)

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni