z

Lublin

Ruszamy w Lublinie … zBiegiemNatury!

30.09.2013

Ruszamy w Lublinie … zBiegiemNatury!

Już w sobotę, 19 października odbędą się pierwsze zawody II edycji Grand Prix zBiegiemNatury. Tegoroczny cykl rozpocznie się w Olsztynie. Pierwsze zawody w Lublinie już 26 października!

W Lublinie będziemy biegać w Lesie Dąbrowa – w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Pierwsze zawody będą okazją do zapoznania się z formułą cyklu. Liczba biegów w każdej z lokalizacji (jest ich 11) to sześć w trakcie trwania cyklu.

Drugie zawody w Lublinie odbędą się 16 listopada, kolejne 21 grudnia, 12 stycznia, 8 lutego. Zakończenie cyklu w Lublinie planowane jest na 15 marca.

Biegi zBiegiemNatury to zawsze 5 km na leśnej trasie. Dystans ten jest dobry dla każdego. Nie mają z nim kłopotu początkujący biegacze, a ci bardziej doświadczeni wykonują podczas zawodów świetny trening lub sprawdzian. Bieg główny zawsze będzie startował o godzinie 11:00. Wcześniej będą organizowane biegi dzieci i młodzieży – w tym roku pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

Elektroniczny formularz zgłoszeń jest aktywny zawsze do środy, go godziny 23:59 w tygodniu poprzedzającym zawody. Jest także możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu biegu.

Do zobaczenia na starcie! :)

Trasa Grand Prix Lublin zBiegiemNatury

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni