Lublin

Letnia edycja CITY TRAIL onTour 2022 nie odbędzie się

09.05.2022

Letnia edycja CITY TRAIL onTour 2022 nie odbędzie się

Niestety wydarzenia roku 2022 w kraju i na świecie sprawiły, że musieliśmy podjąć decyzję o usunięciu z naszego kalendarza organizacyjnego wakacyjnych biegów CITY TRAIL onTour. Mimo niesłabnącej energii do działania, mimo dużego sentymentu do imprezy, w obecnej sytuacji, w obliczu wyzwań, jakie przed nami stoją, to jedyna słuszna decyzja. 

Jest rok 2015. Bieganie w Polsce rozkwita. Imprezy rosną, pojawia się mnóstwo nowych projektów. My też nie siedzimy z założonymi rękami. Jesteśmy młodzi, pełni energii, czujemy, że możemy góry przenosić! Z olbrzymim zapałem organizujemy pierwszą letnią edycję CITY TRAIL onTour. 10 biegów, w 10 miastach, w niespełna 2 tygodnie! Tak to sobie wymyśliliśmy. Niczym tournée zespołu rockowego!

Jest rok 2020. W marcu - po raz pierwszy w historii naszej działalności - odwołujemy biegi. Pandemia nie kończy się po kilku tygodniach. Wakacyjny cykl organizujemy w wersji wirtualnej. Niestety ze względu na obowiązujące obostrzenia nie jesteśmy w stanie zorganizować także jesienno-zimowego cyklu Grand Prix.

Z biegami „w realu” wracamy w lipcu 2021. We współpracy z Nationale-Nederlanden organizujemy letni cykl. Jesteśmy przekonani, że to początek powrotu na dobre tory. Że pandemia nie przekreśliła ponad dziesięciu lat naszej pracy w biegowej branży. Z takim podejściem pracujemy dalej, a w październiku wracamy z kolejnym sezonem naszych przełajowych piątek. Już wiemy, że pandemia odcisnęła piętno w naszym środowisku i że przed nami być może nawet kilka lat wytężonej pracy nad powrotem do stanu sprzed pandemii. Jesteśmy na to przygotowani i zmotywowani do działania!

Niestety kolejne światowe i krajowe wydarzenia sprawiły, że musieliśmy podjąć decyzję o usunięciu z naszego kalendarza organizacyjnego biegów CITY TRAIL onTour. Mimo niesłabnącej energii do działania, mimo dużego sentymentu do imprezy, w obecnej sytuacji, w obliczu wyzwań, jakie przed nami stoją, to jedyna słuszna decyzja.

Tym samym nie spotkamy się w lipcu na trasach CITY TRAIL, ale liczymy na to, że z częścią z Was zobaczymy się podczas innych naszych wakacyjnych biegów - TriCity Trail oraz Chudy Wawrzyniec. Już wkrótce możecie spodziewać się także terminarza jesienno-zimowego cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederladen 2022/2023

fot. Jacek Deneka