Lublin

Wznawiamy bieganie indywidualne na trasach CITY TRAIL

22.01.2021

Wznawiamy bieganie indywidualne na trasach CITY TRAIL

Łudziliśmy się, że w mijającym tygodniu pojawią się rządowe informacje dotyczące przepisów obowiązujących od 1 lutego. Tak się nie stało, zatem nie będziemy dłużej zwlekać z informacją o naszych działaniach. W trzeciej kolejce postanowiliśmy wznowić bieganie indywidualne na trasach CITY TRAIL, jednocześnie rezygnując z treningów grupowych.

Przypominamy zatem dni, w których będziecie mogli indywidualnie przebiec naszą trasę w swoim mieście:

30 stycznia – Warszawa
31 stycznia – Lublin i Szczecin
13 lutego – Poznań
14 lutego – Bydgoszcz i Łódź
20 lutego – Olsztyn i Katowice
21 lutego – Trójmiasto i Wrocław

Trasy będą oznaczone i zabezpieczone przez personel medyczny od godz. 8:00 do 11:00. Zapewniamy także obsługę fotograficzną :)

Wszyscy, którzy byli zapisani na treningi, automatycznie znajdą się na listach biegania indywidualnego. Zapisy na bieganie indywidualne są otwarte. Jeśli okaże się, że od lutego przepisy pozwolą nam organizować treningi – wrócimy do nich.  

Osoby zapisane na odwołane treningi i niezainteresowane bieganiem indywidualnym po trasie mogą otrzymać kod rabatowy do naszego sklepu internetowego, na kwotę 10 zł (opłata startowa za trening wynosiła 9,90 zł). Wystarczy napisać do nas krótkiego maila z info, że jesteście zainteresowani tą opcją na adres: kontakt@citytrail.pl. Brak takiej wiadomości jest dla nas równoznaczny z decyzją, że biegniecie indywidualnie lub zgadzacie się, by wniesiona opłata została przekazana na cele statutowe naszej Fundacji.

O naszych planach na wiosnę 2021 poinformujemy, jak tylko zostaną zniesione obowiązujące obostrzenia, które zakazują organizacji zawodów. 

fot. Tomasz Pawlicki

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni