z

Lublin

Problemy z pocztą e-mail – potrzebujemy Waszej pomocy

24.10.2019

Problemy z pocztą e-mail – potrzebujemy Waszej pomocy

Tak nietypowej informacji jeszcze nie pisaliśmy! Od niedawna wiemy o problemie z dostarczaniem naszych wiadomości e-mail na pocztę GMAIL. Po sprawdzeniu wszystkich kwestii technicznych okazuje się, że przyczyna jest… nieznana. Mamy pewien pomysł na rozwiązanie tego problemu, jednak potrzebujemy Waszej pomocy.

W ostatnich tygodniach dostaliśmy od Was dużo sygnałów o braku odpowiedzi na Wasze wiadomości e-mail. Wiele z nich odnalazło się w folderze Spam. I tutaj pierwsza prośba – jeśli w ostatnich tygodniach pisaliście do nas w jakiejkolwiek sprawie (na adresy kontakt@citytrail.pl, wyniki@citytrail.pl lub nasze imienne adresy) i nie dostaliście odpowiedzi – sprawdźcie Spam. Jeśli znajdziecie tam naszą odpowiedź, zgłoście, że TO NIE JEST SPAM – dzięki temu wiadomość trafi do skrzynki odbiorczej, a nasz adres najprawdopodobniej przestanie być wychwytywany przez filtry Spamu w Waszej poczcie, a przy większej liczbie takich działań być może problem w ogóle zniknie.

Podobnie ma się sprawa z naszymi newsletterami – jeśli znajdziecie je w folderze Spam będziemy wdzięczni za działanie opisane powyżej.

Jeśli nie pisaliście do nas w ostatnim czasie, a macie konto GMAIL również możecie nam pomóc – wystarczy, że wyślecie swój adres w wiadomości prywatnej na naszym facebookowym profilu – my wyślemy do Was maila, a po odczytaniu go (znajdziecie go zapewne w folderze Spam), zgłoście, że TO NIE JEST SPAM.

Z góry pięknie dziękujemy za pomoc! Ta akcja ma sens tylko, jeśli zaangażuje się w nią odpowiednio duża grupa osób, więc liczymy na Was!

Na koniec ważna informacja - nasza prośba dotyczy osób, które mają już założone konta na naszej stronie.

fot. Piotr Oleszak

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni