z

Lublin

Biegi Niepodległości 2019

10.10.2019

Biegi Niepodległości 2019

Po raz trzeci uczcimy odzyskanie przez Polskę Niepodległości na biegowo! Tym razem biegi z wyjątkową oprawą zorganizujemy 9 listopada w Warszawie i 10 listopada w Lublinie. Wystartujemy o godz. 11:11. Dla Niepodległej!

CITY TRAIL Biegi Niepodległości odbędą się w ramach cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w WarszawieLublinie, ale będą miały również dodatkową klasyfikacjęnagrody dla pięciu najszybszych pań i pięciu najlepszych panów oraz pamiątkowe medale widoczne na grafice powyżej.

Start biegu głównego będzie wyjątkowo przesunięty na godzinę 11:11, a poprzedzi go Rota, która popłynie z głośników. Przygotujemy dla Was okolicznościowe gadżety, dzięki którym wspólnie stworzymy podniosłą atmosferę! 

Dla osób, które zdecydują się na start tylko w tym biegu (i chcą otrzymać pamiątkowy medal), udział w zawodach będzie kosztował 35 zł podczas rejestracji elektronicznej i 40 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów.

Ci z Was, którzy startują w naszym cyklu regularnie i będą chcieli otrzymać dodatkowo okolicznościowy medal mają możliwość wyboru karnetu z medalem podczas rejestracji – jest on droższy o 10 zł. Jeśli kupując karnet nie dodaliście medalu do swojego zgłoszenia – prosimy o wypełnienie FORMULARZA (otwórz). Im szybciej to zrobicie, tym lepiej!

Wszyscy uczestnicy CITY TRAIL Junior otrzymają pamiątkowe medale. Koszt startu dla naszych najmłodszych uczestników pozostanie bez zmian - to 7,5 zł w przypadku płatności za pojedynczy bieg przez internet oraz 10 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów. Dzieci, które będą miały wykupione karnety nie będą ponosić dodatkowej opłaty. Godziny startów biegów dzieci są bez zmian, czyli zaczynamy o 9:20 od najmłodszych.

Do zobaczenia!

 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni