z

Lublin

Nowa formuła konkursowa

30.09.2019

Nowa formuła konkursowa

Dołączyliście już do naszych wydarzeń na Facebooku? Jeśli nie, zróbcie to koniecznie! Nie tylko, dlatego by nie przeoczyć żadnej z lokalnych informacji, ale także, by mieć szansę na wygranie nagród ufundowanych przez jednego z naszych Partnerów – markę Salomon.

Każde miasto uczestniczące w cyklu ma swoje wydarzenie (znajdziecie je TUTAJ). Przy okazji każdej z sześciu serii biegów edycji 2019/2020 będziemy publikować zadanie konkursowe. Będzie ono aktualne przez całą kolejkę, czyli 10 biegów -w każdej z 10 lokalizacji. Zadania konkursowe będziemy publikować na głównym profilu na Facebooku w przededniu pierwszego biegu kolejki oraz przypominać na wydarzeniach.

Aby wziąć udział w konkursie, prace konkursowe trzeba będzie wstawić w dniu zawodów na wydarzenie dotyczące biegu, w którym weźmiecie udział lub na swój profil na Instagramie i opatrzyć hasztagami: #przelajowapiatka #citytrail #timetoplay #miasto, którego dotyczy konkurs (np. #wrocław). W konkursie mogą wziąć udział osoby, które są uczestnikami danego wydarzenia i jednocześnie fanami naszego facebookowego profilu, a dodatkowo ukończą biegi, których dotyczy dany konkurs.

W każdym z sześciu konkursów do wygrania będą zestawy marki Salomon: torba Prolog 70 Backpack oraz plecak Trailblazer 20.

Zapraszamy do zabawy!

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu.

 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni