z

Lublin

Kontynuujemy akcję „Medycy na start!”

04.09.2019

Kontynuujemy akcję „Medycy na start!”

Jesteś lekarzem, pielęgniarką, ratownikiem medycznym, ratownikiem wodnym lub strażakiem*? Daj się „oznaczyć” i biegaj z nami bezpłatnie! Zachęcamy WSZYSTKICH Uczestników naszych biegów do zapoznania się ze szczegółami – ta wiedza może uratować życie!

Akcja „Medycy na start!” jest jednym ze sposobów na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa na naszych biegach. O co chodzi?

Wszystkie osoby pełniące zawody medyczne będą mogły startować w imprezach CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden bezpłatnie, jeśli tylko zgodzą się na oznaczenie specjalną, czerwoną opaską na ramię i zadeklarują, że w razie potrzeby zrezygnują ze swojego biegu, aby sprawdzić niepokojącą sytuację i udzielić odpowiedniej pomocy. Jesteś zainteresowany dołączeniem do akcji i pracujesz w jednym z wymienionych zawodów*? Napisz na kontakt@citytrail.pl w tytule maila wpisując „Medycy na start!” – w odpowiedzi otrzymasz wskazówki dotyczące kolejnych kroków.

Szybkie dotarcie z pomocą podczas wypadku jest kluczowe, dlatego bardzo nam zależy na jak najszerszym rozpropagowaniu akcji – jeśli sam nie możesz dołączyć - podaj info dalej!

*Akcja dotyczy lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, ratowników wodnych i strażaków - z kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy.

fot. Piotr Oleszak

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni