z

Prezentujemy medal Biegu Niepodległości w Lublinie!

25.10.2017

Prezentujemy medal Biegu Niepodległości w Lublinie!

11 listopada odbędzie się drugi bieg naszego cyklu w Lublinie, który jednocześnie będzie pierwszym w stolicy Koziego Grodu Biegiem Niepodległości! Prezentujemy medal tych wyjątkowych zawodów!

Bieg będzie miał dwa wymiary - z jednej strony będzie częścią naszego cyklu Grand Prix, zatem wyniki będą dodane do klasyfikacji generalnej. Z drugiej strony będzie miał dodatkową klasyfikację - nagrodzimy pięć najlepszych pań i pięciu najlepszych panów na mecie. 

Dla osób, które zdecydują się na start tylko w tym biegu, udział w zawodach będzie kosztował 30 zł podczas rejestracji elektronicznej, która jest możliwa do 7 listopada (należy zapisać się na bieg Grand Prix - 20 zł i wybrać klasyfikację Biegu Niepodległości - dodatkowa opłata to 10 zł) i 39 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów.

Ci z Was, którzy startują w naszym cyklu regularnie i zdecydują się na udział w dodatkowej klasyfikacji będą oczywiście mieli taką możliwość – wystarczy, że podczas kupowania karnetu na wszystkie biegi dopłacicie 10 zł. Jeśli osoba, która ma karnet zdecyduje się na udział w dodatkowej klasyfikacji już po zakupieniu karnetu lub dopiero w dniu zawodów, będzie musiała w biurze zawodów (11 listopada) dopłacić 15 zł.

Start biegu głównego będzie wyjątkowo przesunięty na godzinę 11:11. Wcześniej – od godz. 9:30 będą trwały biegi dla dzieci i młodzieży. Wszyscy uczestnicy CITY TRAIL Junior otrzymają pamiątkowe medale. Koszt startu dla naszych najmłodszych uczestników pozostanie bez zmian - to 5 zł w przypadku płatności za pojedynczy bieg. Dzieci, które będą miały wykupione karnety nie będą ponosić dodatkowej opłaty.