z

Lublin

CITY TRAIL Bieg Niepodległości!

02.10.2017

CITY TRAIL Bieg Niepodległości!

Po raz pierwszy w historii naszego cyklu w ramach zawodów zorganizujemy bieg okolicznościowy. Okazją ku temu będzie 11 listopada, na który to dzień przypada nasz drugi bieg w Lublinie w edycji 2017/2018. Postanowiliśmy nie unikać na siłę tej wyjątkowej daty, ale wpisać się w piękną tradycję organizacji niepodległościowych biegów.

CITY TRAIL Bieg Niepodległości odbędzie się w ramach cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Lublinie, ale będzie miał dodatkową klasyfikację, nagrody dla pięciu najszybszych pań i pięciu najlepszych panów oraz pamiątkowe medale.

Dla osób, które zdecydują się na start tylko w tym biegu, udział w zawodach będzie kosztował 30 zł podczas rejestracji elektronicznej i 39 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów.

Ci z Was, którzy będą startować w naszym cyklu regularnie i zdecydują się na udział w dodatkowej klasyfikacji będą oczywiście mieli taką możliwość – wystarczy, że podczas kupowania karnetu na wszystkie biegi dopłacicie 10 zł. Jeśli osoba, która ma karnet zdecyduje się na udział w dodatkowej klasyfikacji dopiero w dniu zawodów, będzie musiała dopłacić 15 zł.

Start biegu głównego będzie wyjątkowo przesunięty na godzinę 11:11. Wcześniej – od godz. 9:30 będą trwały biegi dla dzieci i młodzieży. Wszyscy uczestnicy CITY TRAIL Junior otrzymają pamiątkowe medale. Koszt startu dla naszych najmłodszych uczestników pozostanie bez zmian - to 5 zł w przypadku płatności za pojedynczy bieg. Dzieci, które będą miały wykupione karnety nie będą ponosić dodatkowej opłaty.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni