Łódź

Poczwórny weekend przed nami!

04.11.2021

Poczwórny weekend przed nami!

Pierwszy weekend listopada to dla nas aż cztery biegi! Po raz pierwszy w historii naszego cyklu mamy taką sytuację, że zarówno w sobotę, jak i niedzielę organizujemy po dwie imprezy! W sobotę, 6 listopada widzimy się w Lublinie i Warszawie, a w niedzielę, 7 listopada – w Bydgoszczy i Łodzi. Elektroniczna rejestracja do każdego z tych biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. 

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ.

Zapraszamy również na nasze facebookowe wydarzenia.

LUBLIN - widzimy się nad Zalewem Zemborzyckim

Trasa biegu w Lublinie poprowadzona została ścieżkami nad Zalewem Zemborzyckim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane na polanie w okolicy Kempingu Dąbrowa – tuż przy starcie i mecie - sprawdź lokalizację. Główny parking znajduje się ok. 500m od biura zawodów - za pętlą autobusową Dąbrowa (wjazd od ulicy Osmolickiej).

WARSZAWA – biegamy w Lesie Młociny

Nasze biegi w Warszawie odbywają się w Lesie Młociny. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Biuro zawodów będzie znajdować się na polanie przy ulicy Papirusów – tuż przy mecie. Natomiast start jest oddalony od mety o ok. 1,5 km. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Parking leśny nie jest zbyt duży, więc część z Was zapewne będzie musiała zaparkować po drugiej stronie ulicy Pułkowej – np. wzdłuż ulic Trylogii, Arrasowej, Balaton (dlatego warto przyjechać na zawody nieco wcześniej, by spokojnie zaparkować samochód – zgodnie z przepisami ruchu drogowego i dotrzeć do biura zawodów, a potem na start).

BYDGOSZCZ – zapraszamy do Myślęcinka

W Bydgoszczy biegamy na terenie Myślęcinka - w zakładce TRASA znajdziecie przebieg naszej trasy. Biuro zawodów, start i meta są zlokalizowane na Polanie Różopole - sprawdź lokalizację. Warto przyjechać nieco wcześniej, by spokojnie zostawić auto na parkingu znajdujących się w odległości około kilometra od naszego biegowego miasteczka (ul. Gdańska 173) lub przy pętli tramwajowej (ul. Rekreacyjna) znajdującej się ok. 1,5 km od startu naszego biegu. Uwaga - nie ma możliwości parkowania przy Polanie Różopole.

ŁÓDŹ – widzimy się w Parku Baden-Powella

Łódzkie zawody organizujemy w Parku Baden-Powella. Start, meta oraz biuro zawodów są zlokalizowane w okolic Motodromu. Zapraszamy do zakładki TRASA, lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Zalecamy zostawienie aut na parkingach wzdłuż ulic Niciarnianej i Małachowskiego. 

Do zobaczenia!

fot. Piotr Oleszak