Łódź

Ruszyła rejestracja do biegów CITY TRAIL Junior

05.09.2016

Ruszyła rejestracja do biegów CITY TRAIL Junior

Zniecierpliwionych najmłodszych uczestników naszych zawodów informujemy, że zapisy do edycji 2016/2017 zostały uruchomione. Przypominamy, że rejestracji dokonują rodzice lub opiekunowie.

Opłata startowa za pojedynczy bieg wynosi 5zł – zarówno podczas płatności elektronicznej, jak w dniu imprezy w biurze zawodów. Karnet na cały cykl (6 biegów) to koszt 20zł i tutaj uwaga – karnet można wykupić jedynie poprzez rejestrację internetową i można to zrobić przed pierwszym, drugim lub trzecim biegiem (jeśli zdecydujesz się na ten krok przed drugim biegiem w opłacie startowej będzie pięć biegów, a przed trzecim – cztery, zatem najbardziej opłacalną opcją jest zakup karnetu przed startem cyklu).

Połowa z wymienionych kwot pokrywa koszty organizacyjne, natomiast druga część będzie przez nas przekazana na cele charytatywne. Podczas rejestracji będziesz mieć możliwość wpłacenia dodatkowej kwoty na cele charytatywne.

Cele, na które będziemy zbierać będą ogłoszone przed rozpoczęciem każdej kolejki zawodów, ponieważ w każdej serii będziemy mieć inny cel. Co ważne podczas wszystkich biegów każdy będzie mógł wrzucić do specjalnych puszek dodatkową kwotę, którą w całości przekażemy na wcześniej ustalony cel.

Przy rejestracji przez internet będziesz mógł także kupić dla swojego małego sportowca pamiątkową, techniczną koszulkę. Jej cena to 25 zł. Koszulki będą dostępne podczas całej edycji, a odbiór będzie możliwy podczas każdego biegu.

Poniżej znajdziesz instrukcję rejestracji krok po kroku:

  1. Załóż konto na naszej stronie w zakładce ZAPISZ SIĘ NA ZAWODY. Jeśli masz już konto, zaloguj się.
  2. Po zalogowaniu, zerknij w menu po prawej stronie – na niebieskim tle znajdziesz różne działy, m.in. CITY TRAIL Junior. Kliknij w to pole.
  3. Na ekranie zobaczysz krótką informację o opłatach startowych. Kolejna czynność to DODANIE DZIECKA – zrobisz to po kliknięciu w zielone pole DODAJ DZIECKO i wypełnienie krótkiego formularza.
  4. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, na ekranie pojawi się komunikat informujący o tym, że dodatnie dziecka zakończyło się pomyślnie. Teraz możesz zapisać dziecko na zawody.
  5. Zaznacz zawodnika, którego chcesz zapisać i naciśnij klawisz DALEJ, który znajduje się poniżej listy dzieci na zielonym tle. Jeśli chcesz dodać kolejne dzieci – obok jest opcja DODAJ DZIECKO.
  6. Następnie pojawia się lista miast. Aby zobaczyć poszczególne biegi w danej lokalizacji wejdź w pole POKAŻ. W tej chwili rozwinie się kalendarz biegów w danym mieście. Możesz wybrać pojedynczy bieg lub od razu wykupić karnet na 6 biegów. Zaznacz biegi, które wybierasz i przejdź DALEJ.
  7. Na ekranie pojawią się opcje dodatkowe, czyli możliwość zakupu koszulki oraz dodatkowej wpłaty na cele charytatywne. Jeśli chcesz skorzystać z którejś z nich wybierz odpowiedni rozmiar i/lub kwotę, a następnie przejdź DALEJ.
  8. Otrzymasz podsumowanie rejestracji. Aby dokończyć zapis kliknij pole POTWIERDŹ I ZAPISZ. Aby edytować kliknij WRÓĆ.
  9. Jeśli potwierdzisz zapis, na ekranie otrzymasz szczegóły płatności. Na dole na zielonym tle znajdziesz dwie opcje: PÓŹNIEJ i ZAPŁAĆ PRZEZ DOTPAY.PL. Jeśli chcesz od razu zapłacić, zostaniesz przekierowany do przelewów elektronicznych. Możesz też wybrać opcję opłacenia udziału w zawodach w innym terminie. Żeby to zrobić, musisz wejść na swoje konto, w menu po prawej stronie wybrać opcję PŁATNOŚCI, odnaleźć nieopłaconą rejestrację, wejść w SZCZEGÓŁY i wybrać opcję ZAPŁAĆ PRZEZ DOTPAY.
  10. Pamiętaj, że opłaty przez internet można dokonać najpóźniej na 4 dni przed danym biegiem. Karnety można wykupić przed pierwszym, drugim i trzecim biegiem – również pilnując, by nie przekroczyć terminu 4 dni (np. jeśli zawody odbywają się w sobotę, płatności należy dokonać najpóźniej we wtorek do godz. 23:59).

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM biegów CITY TRAIL Junior. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy: kontakt@citytrail.pl.

Do zobaczenia!