Łódź

Ceremonie kończące cykl – garść informacji

24.03.2016

Ceremonie kończące cykl – garść informacji

10 lokalizacji, a więc 10 oddzielnych gal kończących nasz cykl. Terminarz tych imprez jest już znany. Dziś chcemy Wam przybliżyć przebieg ceremonii. Przypominamy też, co zrobić, jeśli nie będziecie mogli odebrać medalu podczas gali. 

 


Na początku przypominamy terminy zakończeń edycji 2015/2016:

  • Katowice - 8.03 – godz. 18:30 - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 11b, Katowice, aula nr 8
  • Wrocław - 9.03 – godz. 18:30, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Uniwersytecka 7/10, sala 3D
  • Poznań - 15.03 – godz. 18:00 – część dotycząca CITY TRAIL Junior, godz. 19:00 - dorośli, Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego, ul. Przybyszewskiego 37a
  • Łódź - 17.03 – godz. 18:00, Hala MOSiR w Parku 3 Maja
  • Bydgoszcz - 21.03 – godz. 18:00 – część dotycząca CITY TRAIL Junior, godz. 19:00 – dorośli, Artego Arena, ul. Toruńska 59
  • Trójmiasto - 22.03 – godz. 18:30, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III, sala C
  • Olsztyn - 23.03 – godz. 18:30, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ul. Dybowskiego 11, aula Kongresowa
  • Szczecin - 29.03 – godz. 18:30, Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii, al. Piastów 17
  • Warszawa - 30.03 - godz. 18:00 – część dotycząca CITY TRAIL Junior, godz. 19:00 - dorośli, Kino Wisła
  • Lublin - 31.03 – godz. 18:30, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, ul. Bursaki 12, aula

Uwaga Bydgoszcz – w pierwszej wersji ceremonia miała odbyć się w 16.03, niestety już po ogłoszeniu terminu, dostaliśmy informację od zarządcy, że Hala Artego będzie jednak tego dnia niedostępna. Ceremonia odbędzie się zatem 21.03. Miejsce i godzina bez zmian - jak wyżej.

Jak widać na powyższej liście większość ceremonii rozpoczyna się  godz. 18:30. Wyjątkiem są Łódź, gdzie narzucono nam godzinę zakończenia uroczystości oraz Bydgoszcz, Poznań i Warszawa, gdzie liczba uczestników jest na tyle duża, że postanowiliśmy podzielić ceremonię na dwie części.

Bydgoszcz, Poznań i Warszawa – plan ceremonii

W trzech lokalizacjach - Bydgoszczy, Poznaniu i Warszawie rozpoczniemy o godz. 18:00 – od podsumowania dla dzieci i młodzieży. Na początku przedstawimy krótki film oraz prezentację podsumowującą edycję, następnie przejdziemy do dekoracji – na początku skalsyfikowani uczestnicy kategorii D0 i D1 dostaną na scenie medale oraz nagrody za ukończenie cyklu. Następnie nagrodzimy najlepszych zawodników kategorii D2, D3 i D4. Po dekoracji zwycięzców poszczególnych kategorii (D2, D3 i D4) będziemy zapraszać na scenę wszystkich sklasyfikowanych biegaczy po odbiór medali. Część poświęcona CITY TRAIL Junior potrwa ok. 60 minut.

O godz. 19:00 rozpocznie się podsumowanie edycji dla dorosłych. Będzie film, prezentacja, kilka słów od nas, po czym przejdziemy do dekoracji najlepszych zawodników OPEN – kobiet i mężczyzn. Następnie wspólnie z przedstawicielem Nationale-Nederlanden nagrodzimy zwycięzców konkursu dla naszych biegających rodzin „Aktywnie razem!”. Dalej w planie jest nagrodzenie najstarszego uczestnika naszego cyklu w danym mieście, po czym przejdziemy do dekoracji zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych (od najstarszej do najmłodszej). Kiedy nagrodzimy już wszystkich, na scenę zaprosimy wszystkich, którzy ukończyli co najmniej 4 biegi i udekorujemy Was pamiątkowymi medalami.

Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Szczecin, Trójmiasto, Wrocław – plan ceremonii

W tych siedmiu miastach frekwencja nie wymusza podziału ceremonii na dwie części, zatem wszystkich uczestników – zarówno cyklu CITY TRAIL Junior, jak i biegu głównego zapraszamy na tą samą godzinę - 18:30 (Katowice, Lublin, Olsztyn, Szczecin, Trójmiasto, Wrocław) i 18:00 w Łodzi. Rozpoczniemy od krótkiej prezentacji i filmu, po czym przejdziemy do dekoracji dzieci i młodzieży: na początku skalsyfikowani uczestnicy kategorii D0 i D1 dostaną na scenie medale oraz nagrody za ukończenie cyklu. Następnie nagrodzimy najlepszych zawodników kategorii D2, D3 i D4. Po dekoracji zwycięzców poszczególnych kategorii (D2, D3 i D4) będziemy zapraszać na scenę wszystkich sklasyfikowanych biegaczy po odbiór medali.

Następnie przejdziemy do dekoracji najlepszych zawodników biegu głównego w kategorii OPEN – kobiet i mężczyzn. Potem wspólnie z przedstawicielem Nationale-Nederlanden nagrodzimy zwycięzców konkursu dla naszych biegających rodzin „Aktywnie razem!”. Dalej w planie jest nagrodzenie najstarszego uczestnika naszego cyklu w danym mieście, po czym przejdziemy do dekoracji zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych (od najstarszej do najmłodszej). Kiedy nagrodzimy już wszystkich, na scenę zaprosimy wszystkich, którzy ukończyli co najmniej 4 biegi i udekorujemy Was pamiątkowymi medalami.

Ceremonie nie potrwają dłużej niż do godz. 20:15-20:30. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was ma w dni powszednie mnóstwo obowiązków, ale będzie nam bardzo miło, jeśli weźmiecie udział w naszych podsumowaniach. Dla nas dzień pożegnania z Wami to wielkie święto, dlatego liczymy na Waszą obecność – od początku do końca gali! :)

Co jeśli nie mogę odebrać medalu osobiście w dniu ceremonii?

Możliwość odebrania medali będzie w naszych Sklepach Partnerskich oraz w Bydgoszczy – w klubie Fit Max Gym. Medale będą dostępne od 1 kwietnia, przez cały miesiąc. Miejsca, gdzie będziecie mogli odebrać medale to dokładnie te same lokalizacje, w których organizujemy biuro zawodów dzień przed biegiem. Adresy znajdziecie TUTAJ. Medale będziecie mogli odebrać w godzinach pracy danego sklepu, czy klubu. Aby odebrać medal, trzeba mieć dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. 

fot. Tomasz Szwajkowski