Bydgoszcz

Cross Bydgoski - zapowiedź przyszłorocznych mistrzostw świata w przełajach.

18.10.2012

Cross Bydgoski - zapowiedź przyszłorocznych mistrzostw świata w przełajach.

W sobotę, 20 października zapraszamy na Cross Bydgoski - imprezę wpisującą się w akcję promującą przyszłoroczne mistrzostwa świata w biegach przełajowych w Bydgoszczy. W biegu weźmie udział m.in. aktor Przemysław Cypryański.

Uczestnicy Crossu Bydgoskiego będą mieli do pokonania cztery pętle mistrzowskiej trasy w Myślęcinku, w sumie 6 kilometrów. Start i meta zlokalizowane zostały w pobliżu Karczmy Kujawskiej (ul. Konna 14). Bieg główny rozpocznie się o godz. 12:40. Poprzedzą go biegi dla młodzieży. Otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 11:00. Dla uczestników przygotowano pamiątkowe koszulki z logiem przyszłorocznych mistrzostw oraz nagrody za zajęcie trzech pierwszych miejsc. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Zachęcamy także do zapoznania się ze stroną internetową MŚ w biegach przełajowych www.wxc2013.bydgoszcz.pl. Zawody odbędą się 24 marca 2013 roku. Bydgoszcz będzie gospodarzem imprezy już po raz drugi. Po raz pierwszy ścieżki w Myślęcinku gościły najlepszych przełajowców w 2010 roku.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni