z

Bydgoszcz

Garść ważnych informacji przed pierwszym biegiem w Bydgoszczy

22.10.2014

Garść ważnych informacji przed pierwszym biegiem w Bydgoszczy

Inauguracja Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL zapowiada się bardzo emocjonująco! Na liście startowej jest 600 zawodników! Aby ułatwić Wam odbiór pakietów startowych, organizujemy biuro zawodów także w sobotę.

Sobotnie biuro zawodów w Bydgoszczy będzie działać w godz. 10:00-17:00 w SklepieBiegacza.pl (ul. Gdańska 140). Co ważne – w biurze zawodów dzień przed biegiem będzie można odebrać już opłacone pakiety, a także numery startowe do biegów CITY TRAIL Junior dla dzieci, które zostały zgłoszone przez internet. Osoby, które zapisały się do biegu głównego przez internet, ale nie opłaciły wpisowego lub chcą się dopisać do listy startowej (lub zapisać dzieci) – zapraszamy do biura w dniu biegu w godz. 8:30-10:30. TUTAJ znajdziecie oświadczenie upoważniające do odbioru opłaconego pakietu startowego innego zawodnika.

Przypominamy, że start biegu głównego jest zawsze o godzinie 11:00. Zawody CITY TRAIL Junior rozpoczną się o 9:30. Pod tym LINKIEM znajdziecie dokładny harmonogram imprezy i mapę biegu.

Abyście mogli pobiec w komfortowych warunkach wprowadzamy cztery STREFY STARTOWE na czasy: powyżej 28 minut, powyżej 25 minut, powyżej 22 minut, poniżej 22 minut. Mamy gorącą prośbę o ustawienie się w odpowiedniej strefie :) 

Rozgrzewkę przed biegiem poprowadzi instruktor klubu Mega Fit. Po zawodach na wydarzeniu Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL na Facebooku przeprowadzimy konkurs, w którym do wygrania będą karnety i wejściówki do klubu.

Widzimy się w niedzielę! :)

fot. Piotr Dymus

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni