z

Bydgoszcz

Wielkanocny bieg Grand Prix w Bydgoszczy

30.03.2013

Wielkanocny bieg Grand Prix w Bydgoszczy

Damian Kabat zwyciężył w 5. biegu Grand Prix w Bydgoszczy i dołączył do grona zwycięzców Grand Prix zBiegiemNatury. Wygrał w świetnym stylu pokonując drugiego na mecie Sebastiana Sierackiego o ponad półtorej minuty i pobijając jednocześnie rekord trasy w Myślęcinku, który od dzisiaj wynosi 15 minut i 40 sekund.

Wśród Pań jako pierwsza na mecie pojawiła się Oliwia Popławska, która zaliczyła w Bydgoszczy komplet pięciu zwycięstw - a dzisiaj również pobiła swój własny rekord trasy... o 1 sekundę :)

Czy bieganie w Wielką Sobotę to dobry pomysł? Zapytaliśmy o to naszych uczestników. Pani Anna powiedziała nam, że odkąd pamięta zawsze biegała w Sobotę Wielkanocną. - Niezależnie od tego, czy dzisiaj byłby bieg zBiegiemNatury i tak wyszłabym na trening, a dzięki Waszym zawodom mogłam przyjść i spotkać się ze znajomymi.

Podobnego zdania był pan Janusz, który potraktował Grand Prix właśnie jako możliwość spotkania ze znajomymi, a nie zawody sportowe. - Pewnie ciężko byłoby zebrać się w tak dużej grupie, gdyby nie dzisiejszy bieg. A wczesna godzina startu w niczym nie przeszkadza i spokojnie zdążę jeszcze ze "święconką". Jak widać - niezależnie od kalendarza biegacie zawsze równie chętnie :)

To był już ostatni bieg I cyklu Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury. Ponownie spotkamy się jednak już we wtorek - podczas ceremonii zakończenia cyklu Grand Prix, która odbędzie się w sali konferencyjnej stadionu Zawiszy Bydgoszcz - o godzinie 18:00 - serdecznie zapraszamy!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni