Bydgoszcz

Nowy Rok zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy

05.01.2024

Nowy Rok zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy

Warszawa i Bydgoszcz ponownie na start! W sobotę widzimy się w warszawskim Lesie Młociny, a w niedzielę - w bydgoskim Myślęcinku. Zapowiada się mroźne bieganie, ale przecież nie ma złej pogody - trzeba się tylko dobrze przygotować! Odpowiedni strój, pożywne śniadanie, rozgrzewka i można biegać! W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych dotyczących naszego cyklu w Warszawie i Bydgoszczy. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. 

Trasa - Warszawa (w tym info o parkingach)
Biuro zawodów - Warszawa
Trasa - Bydgoszcz (w tym info o parkingach)
Biuro zawodów - Bydgoszcz
Harmonogram

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. Nie ma opcji wykupienia karnetów w dniu biegu. 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Tomek Czachorowski

Sponsor tytularny