Bydgoszcz

Startujemy w Warszawie i Bydgoszczy!

12.10.2023

Startujemy w Warszawie i Bydgoszczy!

Listy startowe nie kłamią - to będzie największy weekend CITY TRAIL od kilku lat! W sobotę, 14 października pierwszy bieg edycji w Warszawie, natomiast w niedzielę, 15 października widzimy się w Bydgoszczy. W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. 

Trasa - Warszawa - nieco zmodyfikowana względem poprzednich edycji - biegamy na małej pętli, start jest oddalony od mety i biura zawodów o ok. 900 m
Biuro zawodów - Warszawa
Trasa - Bydgoszcz
Biuro zawodów - Bydgoszcz
Harmonogram

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. Nie ma opcji wykupienia karnetów w dniu biegu. 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Paweł Zając