Bydgoszcz

„Medycy na start!”

14.09.2023

„Medycy na start!”

Jesteś lekarzem, pielęgniarką, ratownikiem medycznym, ratownikiem wodnym lub strażakiem*? Daj się „oznaczyć” i biegaj z nami bezpłatnie! Kontynuujemy akcję „Medycy na start!”. Zachęcamy Was zapoznania się ze szczegółami - nawet jeśli nie jesteś medykiem, warto żebyś wiedział/wiedziała, na czym polega nasza akcja. Ta wiedza może uratować życie!

Akcja "Medycy na start!" powstała w 2018 roku. Na czym polega? Otóż, osoby pełniące zawody medyczne będą mogły startować w imprezach CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden bezpłatnie, jeśli tylko odpowiednio szybko zgłoszą się do nas (liczy się kolejność mailowych zgłoszeń - start 13 września), zgodzą się na oznaczenie specjalną opaską na ramię i zadeklarują, że w razie potrzeby zrezygnują ze swojego biegu, aby sprawdzić niepokojącą sytuację i udzielić odpowiedniej pomocy. W każdej z lokalizacji możemy w ten sposób nawiązać współpracę z 15 medykami (zatem łącznie będzie to 150 osób). Każda zakwalifikowana do akcji osoba otrzyma w dniu swojego pierwszego startu "Pakiet Medyka".

Jesteś zainteresowany dołączeniem do akcji i pracujesz w jednym z poniższych zawodów*? Napisz na medycy@citytrail.pl, w tytule maila wpisując "Medycy na start!" + miasto, w którym będziesz startować. W mailu podaj koniecznie swoje imię i nazwisko, a w załączniku dodaj dokument potwierdzający zawód oraz posiadanie aktualnego kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy. 

Jesteś już zapisany(-a) na nasze zawody, ale chcesz wziąć udział w akcji? Zgłoś się do nas - otrzymasz kod do bezpłatnej rejestracji dla kogoś bliskiego i oczywiście dołączysz do naszej akcji.

*Akcja dotyczy lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, ratowników wodnych i strażaków - z aktualnym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy.

fot. Jarek Dulny