Bydgoszcz

Dziękujemy marce Salomon za 11 lat współtworzenia naszego cyklu!

24.07.2023

Dziękujemy marce Salomon za 11 lat współtworzenia naszego cyklu!

Marka Salomon była z nami od 2012 roku. To była długa, partnerska współpraca, która – tak czujemy – przyniosła wiele dobrego polskiemu trailowi. Jesteśmy wdzięczni za ten czas wspólnego działania na rzecz promocji biegów przełajowych i górskich w Polsce. W sezon 2023/2024 wchodzimy z nowym Partnerem Technicznym, którego przedstawimy już jutro.

Jesień 2012. Nasze dotąd lokalne biegi wychodzą poza poznańskie środowisko. Bydgoszcz, Trójmiasto, Olsztyn i Wrocław jako pierwsze dołączają do Poznania. Tym samym cykl staje się ogólnopolski i z Grand Prix Poznania w Biegach Przełajowych rodzi się zBiegiemNatury. W tym szczególnym momencie jest z nami marka Salomon.

Rok 2014. Zmieniamy nazwę na CITY TRAIL. Gorzów Wielkopolski zastępujemy Łodzią. Istotnie modyfikujemy trasę w Gdyni. W skrócie: dzieje się bardzo dużo. W tym wszystkim jest z nami marka Salomon. Mamy po dwadzieścia kilka lat i zostajemy obdarzeni olbrzymim zaufaniem. Dostajemy o wiele więcej niż widać na zewnątrz. To wsparcie i wskazówki zaprocentowały. Staliśmy się istotnym wydarzeniem na biegowej mapie Polski i duża w tym zasługa osób związanych z marką Salomon.

Rok 2020. Wszyscy wiemy, jaki to był czas. Czas pandemii. Zakazów. Braku wydarzeń sportowych. Koszmarnie trudny okres dla organizatorów biegów. Jest z nami marka Salomon. Wierzy w nasze pomysły i wspiera w realizacji „działań zastępczych”.

Rok 2023. To już pewne. Kończy się nasza współpraca z marką Salomon.

11 lat wspólnych, wartościowych projektów. Olbrzymie zaufanie. Wzajemne zrozumienie. Szacunek i otwartość. Tak wyglądała nasza współpraca. Dziękujemy wszystkim Osobom związanym z Salomonem, z którymi mieliśmy okazję współpracować. Od sezonu 2023/2024 biegniemy dalej oddzielnie, z poczuciem dobrze wykonanego zadania!