z

Bydgoszcz

Grudzień zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy!

02.12.2021

Grudzień zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy!

W pierwszy weekend grudnia  widzimy się w dwóch miastach - w sobotę, 4 grudnia w Warszawie, a w niedzielę, 5 grudnia – w Bydgoszczy.  Elektroniczna rejestracja do obu imprez jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu biegu - w biurze zawodów.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Przypominamy, że na Facebooku funkcjonują wydarzenia dedykowane każdemu z naszych miast – znajdziecie je TUTAJ. Warto dołączyć, bo to miejsce, gdzie publikujemy lokalne aktualności, w tym pierwsze zdjęcia po każdych zawodach.

Klasyfikacja drużynowa – ostatni moment na zgłoszenia

Rejestracja drużyn trwa w każdym z naszych miast do końca dnia drugiego biegu. To oznacza, że dla Warszawy zgłoszenia kończą się w najbliższą sobotę, a dla Bydgoszczy - w niedzielę.

Tworzenie drużyny jest bardzo proste - wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać z menu znajdującego się po prawej stronie opcję „Zapisy drużyn”. Osoba tworząca drużynę automatycznie zostaje Kapitanem, a to oznacza, że ma za zadanie m.in. rozesłać zaproszenia do drużyny, a także przypilnowanie, aby każdy z zaproszonych biegaczy przyjął zaproszenie i dodatkowo miał na swoim koncie wpisaną nazwę drużyny.

W naszej klasyfikacji drużynowej liczą się zespoły, które składają się z czterech osób – każda z nich musi ukończyć min. trzy biegi (w jednym mieście). W przypadku większej liczby członków, kolejni czterej zawodnicy utworzą kolejny skład (np. CITY TRAIL Team II) itd. Można być członkiem tylko jednej drużyny w danym mieście.

Informacje o klasyfikacji zespołowej znajdziecie także w punkcie XI (podpunkt 3) naszego regulaminu.

WARSZAWA – biegamy w Lesie Młociny

Nasze biegi w Warszawie odbywają się w Lesie Młociny. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Biuro zawodów będzie znajdować się na polanie przy ulicy Papirusów – tuż przy mecie. Natomiast start jest oddalony od mety o ok. 1,5 km. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Parking leśny nie jest zbyt duży, więc część z Was zapewne będzie musiała zaparkować po drugiej stronie ulicy Pułkowej – np. wzdłuż ulic Trylogii, Arrasowej, Balaton (dlatego warto przyjechać na zawody nieco wcześniej, by spokojnie zaparkować samochód – zgodnie z przepisami ruchu drogowego i dotrzeć do biura zawodów, a potem na start).

BYDGOSZCZ – zapraszamy do Myślęcinka

W Bydgoszczy biegamy na terenie Myślęcinka - w zakładce TRASA znajdziecie przebieg naszej trasy. Biuro zawodów, start i meta są zlokalizowane na Polanie Różopole - sprawdź lokalizację. Warto przyjechać nieco wcześniej, by spokojnie zostawić auto na parkingu znajdujących się w odległości około kilometra od naszego biegowego miasteczka (ul. Gdańska 173) lub przy pętli tramwajowej (ul. Rekreacyjna) znajdującej się ok. 1,5 km od startu naszego biegu. Uwaga - nie ma możliwości parkowania przy Polanie Różopole.

Rozruch przed CITY TRAIL

W przededniu weekendowych biegów zapraszamy na "Rozruch przed CITY TRAIL". Proponujemy kilka kilometrów biegu i pobudzające przebieżki w asfaltowych butach marki Salomon, które będzie można przetestować podczas naszego krótkiego treningu. W Warszawie spotykamy się w piątek, 3 grudnia, o godz. 18:30 przy Sklepie Biegacza na Powiślu. W Bydgoszczy zapraszamy na Skwer na Wyspie Młyńskiej – sobota, 4 grudnia, godz. 18:30. Zapisy znajdują się na stronie Salomon [kliknij]. 

Do zobaczenia!

fot. Tomasz Czachorowski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni