z

Bydgoszcz

zBiegiemNatury motywacją do biegania

23.02.2013

Bydgoski Myślęcinek po raz kolejny zasypany śniegiem :) Chętnych do biegania jednak nie brakowało. Zwycięzcą został tym razem młodszy z braci Sieradzkich - Sebastian. Wśród pań zwycięstwo odniosła Oliwia Popławska. Naszą uwagę przyciągnęła para, która wbiegła na metę trzymając się za ręce.

zBiegiemNatury motywacją do biegania

Magda Koch-Glasner i Rafał Glasner - bo o nich mowa biegli razem całą 5-kilometrową trasę. Magda stawia dopiero swoje pierwsze kroki na biegowych ścieżkach. Rafał ma na koncie liczne starty głównie w półmaratonach. - Biegam od pięciu lat, a sport uprawiam od dwudziestu pięciu. Próbuję namówić żonę do systematycznego biegania, ale ciągle znajduje jakieś wymówki. Zawody zBiegiemNatury są szczególne - żona chętnie w nich uczestniczy. Dziś odniosła swój mały sukces - pobiegła 10 minut szybciej niż w pierwszym biegu zBiegiemNatury kilka miesięcy temu - mówi Rafał.


- To prawda, że ciągle jest coś, co mnie odciąga od biegania, szczególnie, że mąż biega najczęściej rano, a ja wtedy zajmuję się naszą córką. Ale dziś podczas biegu postanowiłam, że będę przychodzić na niedzielne spotkania zBiegiemNatury. W grupie zawsze raźniej - opowiada Magda.


Kilka stopni poniżej zera dawało się we znaki, ale rozgrzewka z naszym trenerem - Michałem Brzezińskim rozgrzała wszystkich ;) A po biegu czekała gorąca herbata i pyszne rogale.

Wyniki zwycięzców: Oliwia Popławska - 21:35, Sebastian Sieradzki - 17:28.


Ostatnie zawody w pierwszej edycji Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury odbędą się 23 marca. Zapisy trwają!

 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni