z

Bydgoszcz

Poznań, Bydgoszcz i Szczecin – widzimy się w weekend 22-23 lutego!

17.02.2020

Poznań, Bydgoszcz i Szczecin – widzimy się w weekend 22-23 lutego!

W sobotę zapraszamy nad poznańskie jezioro Rusałka, a w niedzielę – do bydgoskiego Myślęcinka i szczecińskiej Puszczy Bukowej. Elektroniczne zapisy zamykamy jak zawsze na 4 dni przed zawodami, a więc dla Poznania potrwają do końca dnia we wtorek (18 lutego), a dla Bydgoszczy i Szczecina – do końca dnia w środę (19 lutego).

INFORMACJE DLA WSZYSTKICH MIAST

OPŁATY STARTOWE

Koszt udziału w pojedynczym biegu to 25 zł (podczas rejestracji przez internet) lub 30 zł (jeśli dokonujemy opłaty w dniu zawodów). W CITY TRAIL Junior opłaty to odpowiednio 7,5 oraz 10 zł.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:20 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

INFORMACJE LOKALNE DLA POZNANIA

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniu imprezy – 22 lutego, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy mety zawodów – tuż przy plaży miejskiej (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w sobotę - na oddzielnym stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Parking zlokalizowany najbliżej biura zawodów i mety dostępny jest przy Golęcińskiej. Opłata za parking to 7 zł (bez względu na czas, na jaki auto zostanie zaparkowane). Uwaga - liczba miejsc na tym parkingu jest ograniczona - weźcie to pod uwagę planując sobotni poranek. Kolejne parkingi są oddalone od biura zawodów i mety o około 1 km (okolice stadionu Olimpii) oraz 1,5 km (ul. św. Wawrzyńca), ale są blisko startu. 

TESTY BUTÓW MARKI SALOMON

Podczas sobotniego biegu ponownie będą z nami eksperci Sklepu Biegacza, dzięki czemu będziecie mieć okazję przetestować legendarny model butów marki Salomon – Speedcross 5! Wystarczy przyjść do naszego testowego stoiska, wybrać odpowiedni rozmiar i lecieć do lasu!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane poznańskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

INFORMACJE LOKALNE DLA BYDGOSZCZY

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w niedzielę, 23 lutego, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – na Polanie Różopole w Myślęcinku (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w niedzielę - w oddzielnym namiocie, na stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Warto przyjechać nieco wcześniej, by spokojnie zostawić auto na parkingu znajdujących się w odległości około kilometra od naszego biegowego miasteczka (ul. Gdańska 173). Uwaga - nie ma możliwości parkowania przy Polanie Różopole, ani na trawiastym parkingu wzdłuż ulicy Gdańskiej (ze względu na remont). 

TESTY BUTÓW MARKI SALOMON

Podczas niedzielnego biegu ponownie będą z nami eksperci Sklepu Biegacza, dzięki czemu będziecie mieć okazję przetestować legendarny model butów marki Salomon – Speedcross 5! Wystarczy przyjść do naszego testowego stoiska, wybrać odpowiedni rozmiar i lecieć do lasu!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane bydgoskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

INFORMACJE LOKALNE DLA SZCZECINA

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w niedzielę, 23 lutego w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – na Polanie Widokowej (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w niedzielę - na stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA

Trasa nad Jeziorem Szmaragdowym jest urozmaicona, w całym cyklu jest jedną z najbardziej wymagających. Start, meta i biegowe miasteczko znajdują się na Polanie Widokowej. Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Bezpłatne miejsca parkingowe w okolicy ulicy Kopalnianej są ograniczone (to kilkadziesiąt miejsc), dlatego zachęcamy do skorzystania z płatnego parkingu (10 zł/dzień) znajdującego się przy Hotelu Panorama (ul. Radosna 60, ok. 1,2 km od biura zawodów).

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE  dedykowane szczecińskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

Do zobaczenia!

fot. Piotr Oleszak

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni